Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátható e a megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható e a megcsalás? (4 éves kapcsolat)

Figyelt kérdés

A 'kedves' barátnőm megcsalt hónapokon át. Azóta semmi nem volt, de attól még én az eddigi időre hazugságként tekintek. Ő mindenképpen újra akarja próbálni. Én nem vagyok benne biztos, hogy akarom, és működne e.

Nektek mik a tapasztalataitok?



2014. jan. 3. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még kérdés? Páros lábbal rúgnám kifele.
2014. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátható meg. Ráadásul bizonyítottan benne van az erre való hajlamosság.
2014. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze, ha megfürdik utána miért ne? ilyen mikor nem szeretnek már téged...
2014. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Számomra nem bocsájtható meg. Hogy neked az-e, azt csak te tudod.
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az étel felmelegítve már nem ugyan olyan jó, mint frissen
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátanám meg. Ezután már teljesen elveszne a bizalom, ami egy kapcsolat alapja kellene, hogy legyen. Plusz már ránézni sem tudnék úgy, mint előtte.
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A probléma az, hogy hónapokon át csalt téged, ez nem megcsalás, hanem viszonya volt valakivel. A megcsalás az, ha elborul az agya, és összegabalyodik valakivel. Ő szeretőt tartott melletted! Azért a kettő nem ugyanaz!

Neked kell eldönteni.

Én (a legtöbbekkel ellentétben) azt szoktam mondani, hogy ÉSSZEL mérlegeljük a helyzetet, mások a helyzetek, a szereplők, az események, ne zsigerből döntsünk általános

szabályként :) Ezért általában azt mondom a megcsaláson át lehet siklani, az embrek hibáznak, csinálnak hüyleségeket. De ez nem ez a helyzet. Folyamatos hazugság tengerről van szó. Hogy klasszikust idézzek hazudott reggel,délben,meg este. Ez már emberileg sem fér bele.

Nagyon szépen kulturáltan meg lehet beszélni, és elköszönhettek egymástól, nem szükséges a teátrális harag, és jelenet, haragudnod sem kell, csak nincsen vele dolgod.

2014. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hellyel közzel Dowddal egyetértek... max annyival egészíteném ki, hogy egy viszonyt is meg lehet kulturáltan beszélni!


Mik az okok, lehet-e orvosolni, lehet-e folytatni a kapcsolatot úgy, hogy a másik fél ne hánytorgassa fel állandóan? Tehát lezártnak tekinteni... ilyen előfordulhat...


Mondjuk az is tény, hogy ez nem 4 év után, hónapokon keresztül.... Így nem tudnám folytatni...

2014. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem bocsátanék meg egy megcsalásért, mert tudom, hogy én sose tennék ilyet...mert aki nem akar megcsalni az tud nemet mondani. Bár, ha olyan állapotában lenne a párom, hogy nem nagyon fogja fel, mit is csinál, gondolkoznék azért, hogy megbocsátok-e és ebben az esetben még elképzelhető, hogy megbocsátanék.

Dowd-dal egyetértek, hogy hibázik az ember, hiszen ettől ember, de Kérdező, a te esetedben ez már nem megcsalás, ez viszony, ami már nem csak a barátnőd szégyene, hanem a tiéd is. Ezt már semmiképpen nem bocsátanám meg, de a te dolgod. Végül is hónapokig kihasznált téged, gerinctelenül a szemedbe hazudott...tiéd a döntés, de szerintem a végeredmény egyértelmű.

2014. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy aki egyszer megcsalt (ez esetben viszonya volt), az többször is megfog. Meg ezután nem hinném, hogy bízol benne, de azért beszéljétek meg, gondoljátok át a dolgot.
2014. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!