Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk és megcsalt, beismerte. Szerelmes vagyok belé és nagyon szeretem és tudom, hogy ő is nagyon szeret engem, de megtörtént. Nem dobtam ki, szerintetek joltettem vagy nem? Rendbetudjuk hozni? Adjak egy esélyt neki?

2013. dec. 19. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:

te tudod.

de mivel itt kérdezed...szerintem megbántad, de mivel egy alázatos behódolt "dög" vagy...úgyis vele maradsz.

2013. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szakítottam volna. Mi értelme, ha már nincs bizalom? - most gondolom ellenőrizgetni fogod, amennyire tudod követed minden lépését, és simán zsarnokoskodhatsz, meg követelődhetsz, amiért benne ott él a bűntudat, még ha szeret is. Csak idő kérdése, mire végleg tönkremegy a dolog, csak addigra meg is fogjátok utálni egymást.
2013. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

100%-osra veheted, hogy nem szerelmes beléd, mert ha az lenne, tiszteletben tartana, és nem csalt volna meg.

A távkapcsolat nem mentség. Én 1,5 éve éve élek távkapcsolatban a párommal, és érdekes módon egyikünknek se jut eszébe megcsalni a másikat.

Szóval nem. Nem tetted jól. Hogy miért? Aki egyszer félrelép, másodszor is megteszi.

2013. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Édeshármas?
2013. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat és félrekúrás? Csak én érzem úgy, hogy te csúnyán át leszel verve amíg nem éltek egy városban, vagy legalább elérhető közelségben egymáshoz?

Ennek itt vége. Még ha egy helyen éltek lehetne mit kezdeni de távkapcsolatban a lerombolt bizalmat újra felépíteni, és hogy te ne láss bele dolgokat ha éppen nem éred el? Hajjaj... Szerintem ez legyen most felejtős, és keress más pasit.

2013. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélem az én történetemet.

Engem a barátnőm csalt meg, ugyan itt tettem fel egy hasonló kérdést, de nem hallgattam a válaszadókra. Megbocsátottam neki, végül fél évvel később a barátnőm dobott egy másik fiú miatt, mondván hogy elmúltak az érzései...


Még mindig nagyon szarul, és nagyon hülyén érzem magam :(

Dönts belátásod szerint!

2013. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon nehéz elszakadni az érzelmektőlés úgy dönteni..de köszi a válaszokat
2013. dec. 19. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki szeret eleve nem csal meg...
2013. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret és most, hogy megbocsátottál, jó eséllyel újra meg fogja tenni.
2013. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 adrikácska válasza:

Ne bocsáltsd meg neki

Aki egyszer megtette aztán is megfogja

2014. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!