Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk. Miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Miért csaljátok meg a párotok?

Figyelt kérdés

A fiúk többsége (aki nem ilyen az ne vegye magára; nem akarok általánosítani) miért veszik teljesen természetesnek, hogy megcsalják a barátnőjüket és utána ha kiderül, elvárják, hogy minden ugyan úgy menjen tovább? pl. azt mondják h.. én megtehetem, érzelem mentes volt, nem számított semmit, stb.

Tudom, hogy csajok között is vannak olyanok, akik ezt megteszik a barátjukkal, de most fiúk szemszögéből érdekelne ez a dolog, hogy miért csinálják.

Pl. a srác elvileg szereti a barátnőjét, de még is megteszi...


ui.: nem ítélkezni akarok, csak kíváncsi vagyok.



2013. dec. 12. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Aranyanyám én örülnék, ha babusgathatnék egy édi csajt mostanság, nemhogy ilyen patkányságokon törném a fejem...meg úgy egyáltalán...
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"A fiúk többsége"

Ha így lenne a férfi társadalom egy részét már megölték volna a nők....


Szeretnék én csajt,csak hát bagóztok rám.A menő májergyerek a Jani nedvesíti a bugyitokat akkor jót ne várj...

2013. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők miért teszik ugyanezt? Az eddigi barátnőim 100%-a megtette, akkor most én is azt mondogassam, hogy a nők szemetek? Lópikulát, ez emberfüggő.
2013. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam azt, hogy csak a fiúk teszik ezt meg... A lányok közt is van egy pár... De ezt irtam is
2013. dec. 12. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a Jani? :O

De komolyan!

Amúgy ja, emberfüggő a dolog.

2013. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a csalfa lányok.

Gyávaság, kommunikációs képesség hiánya.

A függetlenség hiánya is, mert ha meg kell csalni, akkor nem megy a kapcsolat, de nem tudnak elszakadni tőke, szóval inkább hallgatnak.


18/L

2013. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bizony amíg a bunkókkal,és butákkal vagytok együtt addig ne csodálkozzatok rajta.Keress magadnak egy normális srácot,aki megbecsülne és nincs ilyen gondod.Ja hogy őket észre sem veszitek,hát akkor mit akartok...
2013. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
"A fiúk többsége" attól hogy te vagy a barátaid ismersz egy, netán pár ilyen fiút nem azt jelenti hogy a fiúk többsége ilyen. Hidd el egyenlőre több a hűséges fiú, max pechetek volt és pont azt a néhány rosszat szurtátok ki
2013. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Olyan, mintha sokan nem értenének meg, amit fent irtam...

A barátommal jól megvagyunk és a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel, mert sok ilyen fiút ismerek.. ezért voltak kíváncsi az esetleges okokra...

2013. dec. 12. 19:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán elmúlik a szerelem, de a biztos kapcsolathoz azért nagy a kötődés
2013. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!