Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőktől szeretnék válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől szeretnék válaszokat kérdésemre: Miután kiderült, hogy megcsaltátok a párotok és ő mindent megbocsátott, kérdéseire a teljes igazságot mondtátok-e el? Vagy próbáltátok kedvezőbb színben beállítani a dolgokat?

Figyelt kérdés
Az írjon,aki volt ilyenben!

2014. jan. 11. 22:45
 1/8 Költőnő? ***** válasza:

kapcsolaton belül volt egyszer még rég egy csók. Elmondtam neki őszintén, h miért történt.

Egyszer pedig volt egy olyan h szakított én utána voltam vhogy egy sráccal és amikor megtudta az exem, neki állt feljebb. Ott is őszintén elmondta, miért történt, ami.

2014. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem buktam le ilyesmivel, de a teljes igazságot kétlem, hogy elmondanám ilyen helyzetben. Vagy igazából mit értesz teljes igazság alatt? Magát a megcsalás elismerését, vagy belemenni a részletekbe is? Mert azokba nem mennék bele...
2014. jan. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam kedveobb sínbe neállítani. Nem magam miatt, hanem azért,hogy ne fájjon neki annyira. Egy dolog,hogy megbocsájtott, másik, hogy éli meg...a feldplgozás hossú ido.
2014. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez olyan undorítódolog, h egyesek jönnek azzal, hogy azért nem mondta el, mert a másiknak rossz lenne, meg hogy inkább nem mondja el, mert a másiknak fájna? MÁSIK! Tudjátok mit érdemelne a MÁSIK, akivel megtettétek! Hogy elmondjátok a teljes igazságot! Mindent! Cakkon púder... És hogy ti miért hagyatkoztok gyenge kifogásokra? Mert be vagytok szara és féltek, hogy a kicsi lelketeket megsértik! Vagy azért, mert féltek, hogy elhagy a barátotok/barátnőtök! Féltek az összeveszéstől és hogy hibásnak érezzen más is! Attól féltek, hogy kiderül és szánalmasnak fog benneteket nézni mindenki! Azok is vagytok! :) Vállaljátok fel, ha már ennyire gerinctelenek voltatok! Istenem, ennyi barmot egy rakásra... még félti a kicsi lelkét...
2014. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha már úgy is tudja... mondd el neki őszintén, persze lehet finoman fogalmazni h ne legyen annyira rossz neki, de akkor is megtörtént és ez már eleve rossz dolog...
2014. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen annyira rossz neki, amikor tudja hogy mas bas zott titeket, massal ereztetek jobban magatokat, massal kellett helyettesiteni, mert nem olyan jo az agyban, akkor meg az igazsagot sem mondjatok el, szerintem aki egyszer felrelepett az masodszor is megteszi, az ilyennek sose legyen egy normalis kapcsolata,fas ztsz opo riban cok.
2014. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi álszent erkölcscsőszt egy rakáson!

Azért mert nektek még egy állandó barátnő/barát sem jut, nem kéne másoktól irigyelni a promiszkuitást :)

2014. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sejtem, mire gondol a kérdező. Pl. az olyan kérdések megválaszolására, hogy "vele jobb volt, mint velem"? "Könnyen el tudtál menni?" Te is kezdeményeztél stb.

Na,hát ezekre NEM válaszolnék őszintén.

Ez fölösleges bántás, és az őszinte vűlasz örökre kizárja, hogy helyrejöjjön a kapcsolat.

2014. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!