Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom és nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég durvára sikerült, főleg ahogy lebukott és most esküdözik, hogy soha többé stb-stb és azt állítja, hogy szerelmes belém. A dolog fél éve történt. Lesi minden kívánságom bújik, szóval igyekszik mindenben a kedvemre tenni. Én szeretem és sosem inogtam meg, de most úgy érzem, hogy nem tudom ezt soha megbocsájtami neki. Mit tanácsoltok?


29 éves férfi vagyok.



2014. jan. 12. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik az írásod alapján, hogy neked még kéne.Akkor felesleges tovább húznod az időt.
2014. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jelenleg az a gond, hogy úgy érzem, hogy az önbecsülésem és közte kellene választanom. Szeretem még, de ezzel a kettősséggel nem igazán tudok mit kezdeni.
2014. jan. 12. 14:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs itt kérdés, vagy is nem kellene hogy legyen! Azon nyomban lapát. Meg kell tanulniuk az embereknek hogy ezért bűnhődés jár! Te meg szánalmas vagy, ha vele maradsz!
2014. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a legkellemesebb válasz, de köszönöm neked is.
2014. jan. 12. 14:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy elhiszed neki és elfelejted mit tett, vagy visszavágsz és titkolod vagy megmondod neki lesz ami lesz, vagy kidobod és kész.
2014. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

adj neki egy esélyt és közben benned is tisztázódnak a gondolatok,érzések

az ok az kiderült?

mert azért az is fontos

2014. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kidobni


30+F

2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Okot nem tudott mondani. Azóta sem.
2014. jan. 12. 15:07
 9/13 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy soha többé nem vagy képes benne megbízni. Ha vele maradsz, megmérgezi a kapcsolatot a tudat, hogy más f***án volt, vagy hogy mikor fogja legközelebb megtenni, és soha többé nem lesz már ugyanolyan, mint régen.
2014. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Kivágtam. Nincs előírva, hogy nekem nem jár a párom hűsége. Bízni meg már nem tudnék benne többé.
2014. jan. 13. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!