Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom vissza a párom, aki megcsalt egy húszévessel, de én mégis szeretem?

Figyelt kérdés
A páromnak szerintem kapu zárási pánikja van, teljesen megbolondul egy húszéves kis csajért, én nagyon szeretem, úgy, ahogy van, és már megbocsátottam neki, visszafogadnám, nem tudok nélküle élni, elmúltam 44, ő 45, nincs senkim nélküle, csak őt szeretem, még mindig szerelmes vagyok belé, de ő el akar hagyni. Tegnap ki is mondta hogy vége. Tudom, hogy egymásnak vagyunk teremtve, ha elhagy abba bele rokkanék, érzelmileg nem bírnámm ki egyedül nélküle, már nem kellek senkinek, csak őt szeretem még így is, szerintetek mit tehetnék, hogy visszatérjen hozzám
2013. nov. 5. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ne alázkodj meg elötte. MEgcsalt.Mond meg neki inkabb hogy elég szégyen ,hogy csak igy felbodja a kapcsolatotokat,és még ő játsza a nagy úrt,hogy részéröl vége.Hamarabb kellett volna szolnia nem félre..
2013. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem el is hagyott a párom augusztusban. Nagyon rosszul érzem még mindig magam, bár mintha már minden nap kicsit könnyebb lenne. Nálatok az a a baj, hogy lehet hogy bele szeretett a nőbe. Ha pedig menni akar úgy is el megy. Erőszakkal nem tarthatsz magad mellet senkit. Ha menni akar hadd menjen, majd egy pár hónap múlva, vissza curikkol hozzád. Mert általában ez így szokott lenni. Fel a fejjel!
2013. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak, azért mert ringatod magad valamiben, amit csak te gondolsz úgy. Nem vagytok egymásnak teremtve, mert ő nem akar már téged. A 20 éves lánnyal megcsalt, majd kimondta, hogy vége. Szerintem itt nem csak a 20 éves lányról van szó, hanem arról, hogy sajnos te nem kellesz már neki. Sok idősebb férfi megnézi a hamvas kis fiatal nőket, de ha szereti a párját, akkor csak megnézi és ennyi. A te párod megőrül a lányért, elhagy téged, vagyis nem szeret, másra vágyik. Ez a kapuzárási pánik mindig csak magyarázkodás. Ezzel meg lehet nyugtatni magadat, hogy hát mégis szeret, csak most él az alkalommal, hogyne... Aki szeret az nem akar mást. 44 vagy, nem 84. Elhiszem, hogy nem olyan egyszerű már ennyi idősen, mint tiniként, de muszáj lesz róla lemondanod. Egyrészt mer t magad alázod, másrészt mert kidobott, harmadrészt meg már nem szeret. Mit tegyél, hogy vissztérjen? semmit, de ha te ragaszkodsz a megalázott szerepéhez könyörögj neki, nyalizz neki, hozd ki magadból a legtöbbet, mond meg neki, hogy nyugodtan szexeljen meg találkozgasson a lánnyal, csak ne hagyjon el.Aztán vagy megszán vagy nem. De ez nagyon égő.
2013. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajajj. Ha így kergeted, nem lesz jobb. Nincsenek barátaid, családod aki segíthetne? Ez a pasi elég szemét lehet, tényleg ő kell?

Hát, próbálj meg vele szépen, nyugodtan beszélni, ne pánikszerűen, mondd el, mit érzel, hogy mennyire fontos neked. És kérdezd meg, hogy miért, hogy mit rontottál, vagy rontottatok el, hogy próbáljátok meg helyrehozni. Ne vagdalkozz azzal, hogy te nélküle nem tudsz élni, meg hogy az csak egy gyerek (hozzá képest,- még akkor se ha ez igaz), mert azzal sztem csak elűzöd. Ha te tényleg folytatni akarod, akkor beszéljetek mindenképp.

De én a helyedben tovább lépnék, vagy várnék, (nem hinném h ekkora korkülönbséggel az tartós lesz.)

Gondold végig, hogy tényleg kell e neked egy ilyen, aki ott hagy, egy szinte gyerekért...

29n

2013. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen 44 évesen már inkább megalázóan él egy nő "párkapcsolatban" mint h vén lány legyen...
2013. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!