Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha meg is csaltátok párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg is csaltátok párotokat, milyen okból történt?

Figyelt kérdés
Véletlen volt? Kitudódott? Mi lett a következménye?

2014. jan. 20. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül hogy lehet megcsalni? "Jaj, nem tudtam, hogy ez egy nemi szerv, azt hittem, hogy egy nyalóka!"

Így?

2014. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Véletlen hogy lehet valakit megcsalni? Ezt én meg nem értem...
2014. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Buliban csaj/csávó részeg és elveszíti a fejét :)
2014. jan. 20. 22:49
 4/12 anonim ***** válasza:
aki nem tud inni, ne igyon.................
2014. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

ha ilyen történik akkor nem szereted igazán :D

én sajna megcsaltam :/ azért mert többnyire leszarta a fejem egy barátom meg ott volt mellettem aki figyelmes volt vele persze pia is volt és nem tudódott ki, de utána nem tudtam vele normálisan együtt lenni meg semmi és szakítottunk

ezt ajánlom neked is mert az ilyennek nincs értelme

2014. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdés valójában azok felé irányul akik megtették azt, nem arra vagyok kíváncsi hogy ki miért nem tenné meg :)
2014. jan. 20. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő, ha a véletlent úgy érted, hogy nem terveztem, akkor véletlen volt.


Már a kapcsolatunk vége felé volt, szar volt vele a szex, nem is volt túl sűrűn, akkoriban derült ki, hogy nem egyeznek az igényeink. Hisztis fiú is volt, elegem volt már belőle. Egy csoporttársammal alakult aznap este úgy a dolog, hogy végül nála maradtam estére. Nem bántam meg, nagyon izgalmas és spontán este volt. Másnap szakítottam a barátommal. Nem volt szép tőlem többet nem tettem ilyet.

2014. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na végre ! :) köszönöm!
2014. jan. 20. 22:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Már nem szerettem, de még reménykedtem hátha újra bele tudok szeretni (alapból nem volt nagy lángolás, de totál kihűlt addigra), és közben megismertem valakit. Pár nap volt hátra a barátom szülinapjáig, nem volt szívem pont előtte dobni, így annyit vártam, (rettenetesen éreztem magam ezalatt), majd amint lehetett, szakítottam. Nem tudta meg hogy megcsaltam.

(a másik sráccal nem feküdtem le, "csak" beleszerettem és csókolóztunk)

Rossz érzés volt hazudni neki :/

19/L

2014. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Veletlen? :) Jajj, bocs! Veletlenul megcsaltalak :)))


Azert csaltam meg, mert a masik lany felkeltette az erdeklodesemet. Kitudodott-e? Varatlanul hazajott a parom es egy agyban talalt vele. Mi lett a kovetkezmenye? Elvaltunk az exemmel es elvettem az uj kedvesem.

2014. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!