Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltatok meg a parotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok meg a parotokat, aztan megbantatok es tobbet nem tettetek meg ujra?

Figyelt kérdés
akar egy csokkal is...
2012. febr. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ja de nem én hanem a párom xd
2012. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem, de olyan már volt, hogy velem csaltak meg valakit.

Kérdező, hány éves vagy?

2012. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem... Szerintem a megcsalás egy döntés. Kísértés mindig van, mindkét félnek, és nincs olyan, hogy ez akkora lenne, hogy ne lehessen ellenállni, ha tényleg szeretem a párom és meg akarom tartani.

Ha viszont inkább a kísértés mellett döntök, akkor inkább szakítok előtte. Én nem csalok meg senkit. Elvből, mert már csaltak meg, és tudom milyen fos, és senkinek nem fogom ezt az érzést szándékosan okozni. Olyan ez, mint valami árulás.

20L

2012. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
24 vagyok a kapcsolat eleje nem ment valami jol a paropmmal es megcsalt mindent bevalott es allitolag megbanta. en megbocsajottam, mar egy eve jol megy minden... de legbelul meg bant es felek, feltekeny tipus vagyok
2012. febr. 27. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki képes egyszer megcsalni a párját akkor máskor is megteheti! Nők többnyire szerintem akkor csinálnak ilyet, ha a pasi okot ad rá, ha elhanyagolják őket...stb. Egy férfi viszont könnyebben megteszi a nővel, tisztelet a kivételnek. Szóval szerintem aki egyszer megteszi, az megteheti újra. Én nem tudnék megbízni tovább abban az emberben aki már egyszer megtette velem, hogy könnyítsek az egészen (saját magam érdekében) bosszúból én is megtenném a helyedben, kölcsönkenyér visszajár!
2012. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csaltam még meg soha senkit. Egyszer akartam, de amilyen nyomorult vagyok, még az se jött össze :D

28/N

2012. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bánta meg csak mondja,ha már volt 1 lesz több is.
2012. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg lehet bánni... de a másik félnek legbelül mindig fájni fog
2012. febr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!