Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csaltátok már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csaltátok már meg a párotokat? Ha igen mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy milyen az arány mert ahogy elnézem a mostani lányokat ez az arány olyan 90% körül van..
2013. febr. 22. 11:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van 90% körül.Hülyeség
2013. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

90%???

Honnan veszed? Kizart, max ha a ribanctelepen elsz:/

2013. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. 5 éve vagyunk együtt és vele volt az első szexuális kapcsolatom!
2013. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Függetlenül a %-tól :) kérdeztem a dolgot. Igazából ribanctelep minden. Lehet itt nagyon visszakozni de ha nem is 90% de elég sokan vannak. Nem azért mert velem tették hanem mert ezt látom. Barátaimat is csalják meg nálam próbálkoznak be stb... 22f amúgy
2013. febr. 22. 11:46
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen,mert teljesen hidegen hagyja a szex,megbeszéltem vele,hogy nekem így nem jó,õ mondta hogy akk keressek olyat aki megtesz mindent.Csak ne tudja meg!Egyszer éltem a lehetõséggel és mit mondjak,sokminden kimaradt a testi kapcsolat terén,mert nem megfelelõ partnerem van!
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz. köszi.
2013. febr. 22. 11:51
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

Elutaztam nyaralni külföldre, és egy hétig nem volt hajlandó egy nyamvadt ímélt írni, holott én minden nap írtam neki és küldtem képeket. Hát ha ő így, én is így.

Mondjuk már önmagában az se tetszett, hogy nem jött velem nyaralni, annyi kellett volna, hogy amikor jöttek azok az ismerősök Magyarországra látogatni, akik végül meghívtak, veszi a fáradságot és eljön egy kétórás pofavizitre...

2013. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Ja, miután hazajöttünk, szakítottam is vele. Csak azt végképp nem akartam ímélben közölni.
2013. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
és ez ok volt arra h megcsald vagy alapból nem volt jó a kapcsolat?
2013. febr. 22. 11:56
 10/29 anonim ***** válasza:

Azert latod ezt, mert a rossz pelda szembetunobb, mint a jo

Ha valakit nem csalnakmeg, akkor az csondb3n van, de ha megcsaltak, akkor hoborog

Es ez am nem a lanyokon mulik, hanem a kapcsolaton... egy szar kapcsolatbol mindenki csak menekulni akar.. bar teny, hogy kell hozza egy szint, de batran kijelentem, hogy a kapcsolatoknak legalab a ketharmada, de akar a haromnegyede megcsalasmentes!


Nekem eddig 6 bnom volt, de eddig egy se csalt meg! Ok, az egyikben bezavart hogy a csaj meg siratta az exet, de megcsalni ne csalt meg

2013. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!