Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnő volt barátja. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő volt barátja. Hogy lehetne ezt megoldani a lehető legtapintatosabban?

Figyelt kérdés
A lánnyal általánosiskolai nagy barátnők voltunk, középiskola óta nem sűrűn tartjuk a kapcsolatot.. A fiút úgy 4 éve ismertem meg, már akkor szeretett volna velem kapcsolatot, de volt valakim. Mikor elkezdtem nyitni felé úgy másfél évvel később, akkor már a barátnőmmel alakultak a dolgok köztük.. Nem érintett rosszul a dolog, igazából onnantól már nem úgy néztem a srácra. Viszont barátnőmmel már úgy 1 éve nem ment jól a kapcsolatuk, de a lány nagyon ragaszkodott hozzá. Fél éve kezdett a fiú nélküle eljárogatni az én baráti körömmel és egyre jobban közeledtünk egymáshoz. Én ennek gyorsan véget is vetettem, kértem, inkább próbálja helyrehozni a dolgot a lánnyal, de mindig keresett és szerelmet vallott. Titokban találkozgattunk, beleszerettem, de nem bírtam tovább, próbáltam megszakítani vele a kapcsolatot. Úgy 2 hónapja nem is nagyon beszéltünk. Végül otthagyta a lányt, mert velem akar lenni. De tudom, hogy barátnőm nagyon szenved most miatta, szerintem nem is fogja hagyni a fiút. Nem sejt erről semmit, de ha megtudná, mi a helyzet, nagy botrány lenne.. Ezt el szeretném kerülni, de nem jut jobb eszembe, minthogy megvárjuk, míg a lánynak új barátja lesz és akkor majd felvállalhatjuk a dolgot. Attól félek, nem lehetnénk boldogok így. Tudom, nem szép amit tettem, de próbáltam tenni ellene és különben sem én lennék az első sem az utolsó .. Szóval nem elítélő megjegyzéseket várok, inkább tanácsokat! Volt valaki hasonló esetben? Tapasztalatok? Előre is köszi!

2014. febr. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még akkor is bántaná a dolog őt, ha már lenne új barátja, hisz gondolom egyből leesne neki, hogy akkor te is benne lehettél a dologban, amiért szakított veled. Gondolj bele, ellenkező esetben neked is biztos rosszul esne, hiába léptél esetleg már túl rajta. A legjobb lenne, ha őszintén megbeszélnéd ezt vele, persze benne van a pakliban, hogy nem fog jól elsülni a dolog, de inkább személyesen tőled tudja meg, mint hogy valakitől visszahallja, hogy láttak titeket együtt a volt barátjával.
2014. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én próbálnék tekintettel lenni a helyedben a lányra, és várnék, amíg kicsit elül a dolog. Nem szabadott volna kettesben találkoznod a sráccal, amíg ők együtt voltak, bármennyire is rossz volt a kapcsolatuk. Ha ezt utólag megtudja a barátnőd, valószínűleg kiakadna rád, így ezt jobb lenne titokban tartani. Még ha úgy is jön le, hogy jóval utána jöttetek csak össze, az is rosszul eshet neki, viszont akkor már nem olyan visszás a dolog.
2014. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is tartjátok igazából a kapcsolatot, akkor nem tudom miért kéne tekintettel lenni rá. Egy életed van, miért akarod pazarolni az idődet egy már nem létező barátságra?
2014. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!