Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok arról, ha a barátnőtök szeretne fizetni / nem várja el, hogy mindent megvegyetek neki vagy hogy meghívjátok?

Figyelt kérdés

A párommal (21F) már két éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Nekem ő az első, neki már volt több barátnője előttem. Én sosem szerettem magam meghívatni, törekedtem arra, hogy mindig kifizessem a rám eső részt (nem azért, mert milyen önálló vagy független vagyok, egyszerűen így neveltek, ezt tartom helyénvalónak).

Nos amióta van barátom, volt, hogy ez szült vitát közöttünk. Ő szeretné, ha kérnék dolgokat, nekem viszont nincs szükségem ilyesmire, hiszen számomra nem fontos a pénz, sem az anyagi javak, sem az, hogy mindenem meglegyen. Persze, ha elhív pl. étterembe, nem hozom őt kellemetlen helyzetbe, hagyom, hogy fizessen, viszont sérelmezi, hogy soha nem kérek semmit. Neki ez "rosszul esik".

Én azt tudom, hogy bármit megvenne, megcsinálna a kedvemért, nagyon szeret és fontos vagyok neki (ezt mind igyekszem viszonozni is), de képtelen vagyok megváltozni... Az igazat megvallva nem is akarok, mivel számomra ezek a dolgok nem fontosak.


Fiúk, férfiak : mit gondoltok, helyes hozzáállással rendelkezem vagy ez a nagy többségnek valóban fejtörést okoz? Hogyan köthetnék kompromisszumot a párommal? Mi az arany középút?


Köszönöm a válaszokat, 19/L



2014. febr. 1. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Maximálisn helyénvaló gondolkozás !

És ez egy nagyon szép hozzáállás csak vannak olyan fiúk akiket ez zavar.

2014. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

idióta a pasid. nem elég férfi ezért a pénzével akar megvenni


30+

2014. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. miért ,h lehetsz elég férfi mit csinálj ?
2014. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Végre itt egy lány, aki nem a pénzéért szereti a párját, erre ezt csinálja a pasi. Hát, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem sok "lány" ezért használja ki anyagilag a pasikat.
2014. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
férfiként létezni egy jelenlét. egy viselkedés, öntudatlan magabiztos és helyes cselekvés.
2014. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy a pénzével akarna megvenni, itt félreértés van. Ő csak szeretne mindent megadni, az is boldoggá teszi, ha nekem örömet okozhat. Valószínűleg az előző kapcsolatai okán azt tapasztalta, hogy neki kötelessége mindent megvenni a hőn szeretett nőnek, és az is igaz, hogy nagyon szeret adni. Ne autókra, luxus cikkekre gondoljatok, inkább csak egy kávéra vagy egy pólóra. De én nem vagyok ilyen, nincs elvárásom.
2014. febr. 1. 00:55
 7/10 anonim ***** válasza:

pedig de.

ha ennyire fontos ez neki,akkor lekenyerezés,ami után "illik" hálásnak lenni,vagyis nyeri a helyzetet,mert felállította és betartatja a 'szabályokat".

engem már csomó nő hívott meg moziba,kajálni stb,és nem volt kellemetlen,nem is értem miért lenne az.

amikor legközelebb ilyen van,mutasd neki ezt-

http://www.youtube.com/watch?v=mi6tQthPDWc

és mond neki-lazulj már be haver!

2014. febr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én erre találtam ki az apróságokat. Egyik barátommal pl. origami figurákat csináltattam. Egy nagy doboz tele van velük. A másik rajzolni szeretett, azoktól rajzot kértem. Szerintem ilyen semmibe nem kerülő dolgokat kérj tőle, és akkor az ő lelke is megnyugodhat, mert adott neked valami és te is megnyugodhatsz, mert ezek nem anyagi javak, ezek jelképes, apró örömök az életben. :)
2014. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha barátnőm lenne én is megpróbálni mindent megadni neki,de ha látnám hogy nem tart akkora nagy igényt erre attól ugyanúgy megpróbálnék mindent megadni neki de az bizonyíték lenne arra hogy magamért szeret.Szóval nem kellene ezen vitatkozni.
2014. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából, hogy kérjél az azt jelenti nekem, hogy nem tudja az izlésedet nem veszi észre mire vágysz szóval ez gond. Viszont pl ha vágyna (extrém példa) egy egzotikus nyaralásra a szerelmével aki ez esetben te vagy te pedig a járda szigetekig tudnál utazni (bocsi csak szemléltetés) akkor nem gáz, ha hagyod kifizetni. Egyszer vagytok fiatalok, majd rájössz, hogy 20 fölött repülnek az évek. És amit megélhetsz fiatalon azt sose bánd meg ha ilyan áron is élted meg. Sok lány még 1000kmre se ment el vonattal.Vagy ne nyaralás legyen legyen akár egy vidámpark vagy egy világsztár koncertje vagy akármi ilyesmi. Ha a pasi egyszer el is hagy az élmény emléke megmarad.
2016. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!