Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan járjak utána, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata0919 kérdése:

Hogyan járjak utána, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

Sokáig érzetem, hogy valami nincs rendben a párommal, de vártam mi lesz. Hosszas kérdezgetés után kinyögte, hogy úgy érzi nem tud úgy szeretni ahogy megérdemlem, megadni ami jár...stb. Elég elcsépelt szöveg. És szakított. Rá egy napra mégiscsak meggondolta magát és előállt azzal hogy mégiscsak helyre akarja hozni. Nah az én bizalmam itt szakadt meg :/

Mivel szeretem persze, hogy belementem a békülésbe. De azért mégsem hagy nyugodni a dolog.

3éve vagyunk együtt,de facebookon még most sincs kiírva hogy kapcsolatban (nem nagy dolog, de engem már nagyon zavar) Közös képen ha bejelöltem rögtön törölte a jelölést.

Szégyellem magam, de belenézek a telefonjába. Az adatforgalomban vagy találok női neveket (SMS, hívás), de már a kapott SMS és a hívólistából (csak az) ki van törölve. Vagy az egész adatforgalom törölve van.

Nagyon rossz érzés hogy nem tudok benne megbízni és ez a bizonytalanság kikészít.



2014. febr. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagytok együtt és nem vállal fel a világ előtt, szakít veled ilyen ócska szöveggel, utána meg hülyít és visszajön? És te ezt hagyod? Mi más bizonyíték kellene még, hogy nem szeret? Hagyod magad kihasználni, megalázni. Ezek után miért csalna meg? Nem megcsalás csajozni olyan mellett, aki a világ számára nem is létezik. Te nem vagy a társa, párja, csak egy biztos pont, ahová vissza lehet menni, ha nincs izgalmasabb a láthatáron. Se bizalom, se tisztelet, se szeretet. Kit érdekel, hogy mi van a telefonjában? Ha ott lenne Mariskától, hogy jó volt dugni tegnap este, akkor az megoldana mindent? Képzeld oda! És lépj, amíg nem pocsékoltál el még 3 évet! N30
2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 Tökéletesen igaza van, mindenben egyetértek vele.

Szakíts vele, ebből az emberből soha nem lesz jó férj. Fiatal vagy, tutira hamar találsz jobbat. Egy ilyen embernél nem nehéz jobbat találni. A szakítás kicsit fájni fog, de hamar elmúlik.

36F

2014. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

A válaszom: Ne törődj vele, ha nem csalt meg akkor sem érdemel meg téged.

2014. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tuti nem szeret, én se teszem ki hogy "kapcsolatban", mert nem vagyok szerelmes belé..........
2014. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad . Ez az ember téged nem szeret !!! Én nem fecsérelném rá az időt . Én azt javaslom szakíts vele Te ,persze elhiszem hogy rossz lesz ,de így legalább emelt fővel léphetsz ki ebből a kapcsolatból . Idővel rájössz ,hogy milyen naív voltál ,hogy egy ezzel az emberrel foglalkoztál . .
2014. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Férfi vagyok, kb. a kérdező apja lehetnék. Ilyen helyzetben azt tanácsolnám, meneküljön, amíg nincs gyerek, mert úgy jár, mint a hugom, rajta kívül már az esküvő előtt mindenki látta, hogy a pasi egy ... , csak kihasználta. Mikor elváltak, kiderült, hogy egyedül a gyerekkel jobban megél anyagilag, mint amíg a férjével voltak, mert csak elhordta a pénzt más nökre költeni. Most meg ott van egy gyerekkel 39 évesen, és szerinted mikor lesz normális családja? Szerintem hagyd ott, amíg nem teszed tönkre a magadén kívül a gyereked vagy gyerekeid életét is, és keress olyat, aki szeret és büszke rád.
2014. febr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!