Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sms-ben szakítottam a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sms-ben szakítottam a barátommal mert kiderült hogy megcsal. Utána azonnal kikapcsoltam a telefonom mert nem tudnák vele még beszélni annyira kiakadtam. Hogyan tovább? tudom h meg kéne vele ezt beszélni de nem megy.

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a barátom folyamatosan megcsal persze ő tagadja az egészet. De tegnap is hallottam 1 sztorit ami nagyon is hihető volt és annyira felhúztam magam, hogy írtam neki 1 sms-t utána azonnal kikapcsoltam a telefonom. Mindössze 4x próbált hívni sms-t nem írt. Tudom gyerekes, hogy nem személyesen beszéltem meg ezt vele de ha oda kéne állnom elé elsírnám magam és még én kérnék bocsánatot h nem bíztam benne miután előad egy remek mesét. Így hát nem is nagyon szeretnék vele találkozni meg beszélni amíg nem nyugszom meg és nem tudok neki nemet mondani, mit csináljak? Nem kerülgethetem örökké. hamarosan úgy is összefutunk valahol!
2009. jan. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
légy erős és ne lágyulj el! mesélj el neki szépen mindent amit hallottál, lehetetlen hogy szemrebbenés nélkül végighallgassa, fel kell ébrednie valami kis bűntudatnak közben...kérdezt meg tőle, hogy lehet, hogy ilyen sok sok mesét hallottál már és szerinte egyik sem igaz? zavarba fog jönni, vagy ha nem akkor eszményi hazudozó, az ilyet nem szabad siratni! ne adj neki esélyt arra, hogy megsajnáltassa magát, itt te vagy az, akit sajnálni lehet, nem ő!
2009. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Múltkor kiderült,hogy igaz az 1ik dolog amit hallottam és be is ismerte akkor kapott 1 esélyt de azóta csak hallom a dolgokat róla...mondtam is neki még ő volt kiakadva h nem tudja ki akar neki ennyire rosszat és ha megtudja...mondta h ne törődjek ezekkel és h ha hallok vmit csak szóljak neki és megbeszéljük...de ennyi mindent csak úgy kitalálnának?és 1x már kiderült h igaz!
2009. jan. 6. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad, állj oda elé, és ha törik ha szakad mond el neki, hogy ezekután már nem tudsz neki hinni. Sajnos nagyon is tudom min mehetsz most keresztül, de beszélj vele, hidd el jobb lesz. Ha elsírod magad közben, hát sírd, de akkor se tartsd magadban. Én is csak azt tudom mondani, hogy NE SAJNÁLD! Itt most nem te vagy az akinek magyarázkodnia kell, hanem ő... ne hagyd hogy kicsit is bűntudatot ébresszen benned, ahogy elkezdené a dumáját, állítsd le, hogy te nem arra vagy kíváncsi őt miért kell sajnálni, hanem hogy mi történt, és miért terjesztenek róla ilyeneket, ha egyik sem igaz.
2009. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!