Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bízhatok benne ezek után? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne ezek után? Úgy érzem h képes lenne megcsalni

Figyelt kérdés

a barátommal eggyütt vagyunk mindjár másfél éve..ez előtt még jártunk de szakitottunk. Mikor kibékültünk mondta h nagyon hiányoztam és amig kulon voltunk, mindig csak en jartam a fejében. De most derült ki, hogy az elején meg beszélgetett egy máslánnyal és találkozgattak, közben meg nekem jott a féltékenykedéseivel hogy biztos én beszélgetek más pasikkal is rajta kivul. Erre rá 4 hónapra

megint egy más csajjal akart találkozni, ezt rá 2 hónapra tudtam meg, de ekkor már nagyon komolyan voltunk. De még ekkoris én voltam az akiben nem lehetett bizni, és idegileg annyira kikészitett a féltékenykedésével, hogy szakitottam, de visszakönyörögte magát, ezt az exével beszélte meg(vagyis azt, h nagyon féltékeny rám meg hasonlók) szakitásunk előtt nem mehettem sehova, mert abbol 1 hetes veszekedés volt, h biztos más pasival kavarok stb. Azt mondta megváltozik, de nem sok a változás, féltékenykedik most is, és nemtudom h megtudjake benne bizni ezek után..



2014. febr. 8. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bízhat benned.
2014. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mikor vele vagyok, mindig azt érzem h biztos h soha nem tenné meg h megcsal, de mikor nem vagyunk egyutt, kételkedek..
2014. febr. 8. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan vagy.
2014. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb, ha leülnél vele beszélgetni, mond el neki hogy mit érzel. Meglátod, mi lesz a reakciója. Ha tovább folytassa, hogy más lányokkal találkozgat, akkor tényleg ne bízz meg benne.
2014. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a megbízhatatlan mikorő kavar másokkal? Nem adtam soha okot h ne bizzon bennem, v kételkedjen
2014. febr. 8. 08:48
 6/8 Noydra ***** válasza:
Picit balf..sz szeginy barátod :)
2014. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö átérzem azt amit Te,annyi hogy mi nem szakitottunk ,de elég hasonló a sztori. Én megmkndtam neki hogyha mégegyszer így feltekenykedel akkor vége lesz a kapcsolatnak...mert nekem ez fáj.
2014. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valahogy nekem úgy tűnik, hogy az irracionális féltékenykedés mögött általában megcsalás van. Nálam már eleve gyanús, ha egy pasi túlzóan féltékeny. Szerintem azért, mert abból indul ki, hogy ha ő tud csajozni a hátad mögött, akkor te is ezt csinálod. Ráadásul ezzel igazolja is a tettei jogosságát, és végül el is hiszi, hogy ő nem csal meg téged, csak kompenzál....

Jól érzed magad vele? Egészebbnek érzed az életet mellette, vagy inkább olyan, mint egy börtönőr? Ha utóbbi, akkor felejtsd el. Ha már a kapcsolat elején kényelmetlen neked pár megnyilvánulása, ez később csak sokkal rosszabb lesz.

2014. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!