Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnál, ha tudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha tudnád, hogy a férjed "ócska nőket" hívogat, de bizonyítékod nincs rá, hogy el is megy?

Figyelt kérdés

Tudom... lépjek le, hagyjam ott, nekem az túl egyszerű.


Ha valaki ilyeneket csinál, akkor nem kap meg otthon valamit, ezt is tudom, de szerinte bombázó vagyok, szexi vagyok, tökéletes vagyok és nem tudom melyikőnkkel van akkor a baj?!


Annyit szeretnék elérni, hogy lebukjon vagy magától ismerje be és tudatosuljon benne hogy tudok a dolgairól nem vagyok hülye, mint ahogy azt ő szeretné. Aztán majd ráérek dönteni a sorsáról.


Olyan szinten hazudozik, hogy még a hülye is átlátja, csak ő nem. Van ötletetek? Sajnos követni nem tudom, mert nincs autóm.



2014. febr. 21. 10:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2%

Ver téged?Zaklatja a gyermekeidet?Kocsmába jár is elveri a keresetét?

Attól még,hogy egy kicsit eljár szórakozni,máris ki kell herélni a férfit?

2014. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
Minden férfi ilyen (hazudozó)... Bele kell törődni...
2014. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Aki férfi annyira, hogy q-zik, az legyen akkor is férfi, mikor őszintének kell lenni. Ennyi és nem többről szól a dolog.
2014. febr. 21. 10:21
 4/26 anonim ***** válasza:
nem minden férfi hazudozó
2014. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk állj elé és mondd azt neki, hogy tudsz mindenről.

Nyilván férfi eléggé ahhoz, hogy őszinte legyen, csak minek férfiasan őszintének lenni, ha férfiasan el is lehet tusolni és akkor nincsen családi veszekedés?

2014. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
én nem családi perpatvart szeretnék, hanem hogy beismerje és az egyenes utat válassza, mindegy, látom minden férfi ugyanolyan sunyi, halott ügy
2014. febr. 21. 10:58
 7/26 anonim ***** válasza:

Ez csak egy feltevés nem mondom,hogy így van!:

Ez,hogy Te "tökéletes vagyok" arra enged következtetni,hogy nem hagyod,hogy férfi legyen melletted. Szerintem mindig mindenben Neked kell,hogy igazad legyen és Te irányítasz. Ezt sok Férfi nem tudja elviselni. Lehet ezért jár ilyen úton, mert nem hagyod érvényesülni de így tud. Jó nem kell,hogy mindig Ő hordja a nadrágot de az nem árt,ha Ő így gondolja,hogy így van. Tudod egy Nő ezt tudja irányítani.

Nem lehet,hogy ez a probléma oka?

2014. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Lehet férfi vagy te helyette is :)

Ha meg elnyomod, akkor mire számítasz? Pf...

2014. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok nyilatkozni, mivel csak azt hajtogatja, hogy milyen tökéletes és gyönyörű vagyok, neki minden jó. Mindig kérem, hogy ha van valami mondja el, mert nem látok a fejébe. Ettől többet nem tehetek. Lehet hogy tényleg így van és vele van valami, amit nem tud/akar elmondani mert szégyelli vagy azt gondolja engem bántana vele és így oldja meg... mert egyébként olyan tipikus férfi.
2014. febr. 21. 11:18
 10/26 anonim ***** válasza:

nekem már az ilyen szintű hívogatás is megcsalás, ami nem megbocsájtható

ha egyszerű, ha nem akkor is elhagynám...ennyi..

ez nem egy olyan dolog, amin "javítani" lehetne

2014. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!