Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnál a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál a helyemben? Szakitás után maradtál barátja az exednek vagy elengetted az utjára?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem engettem utjára, de nem is maradtam barátja.
2013. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elváltak útjaink, nem haragban, de nem is beszélünk jó is ez így. Lett egy másik párom.

Az exem meg névnapkor szülinapkor szokott egy sms-t küldeni. ennyi.

2013. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki ment az útjára békében. Egy darabig még beszélő viszonyban voltunk, de mára már az is megszakadt.
2013. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell haragban lenni de exek között csak arra jo a baratsag hogy elcsessze a következo kapcsolatot
2013. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan macska egér játék volt sokáig. Eleinte én akartam visszacsinalni aztán ő. Egyszerre ketten soha így nem is lettünk egy pár újra. De jobban vagyunk békében váltunk el és néha beszélünk is. Én akkor szoktam kezdeményezni az ismerősi viszonyt mikor túl vagyok az illetőn. Addig ne is lássam le van tiltva mindenhonnan később majd lehetünk barátok akivel érdemes mert olyan volt.
2013. aug. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!