Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pasim produkálja a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim produkálja a megcsalás rengeteg jelét, én viszont mégsem vagyok benne biztos, hogy megtenne velem ilyet mert a hűséget nagyon fontosnak találja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus, nagyon fontosnak tartja a hűséget. Együtt élünk, nem jár el munkán kívül sehova, mégis sok aggasztó dolog van. Akkor kezdtem gyanakodni, hogy nem teljesen egyenes mikor elolvastam egy fészes beszélgetését egy csajjal aki állítólag régi barát aztán a történet már csak "látásból ismerem"-re alakult. A csaj elég durván flörtölt vele faggatta, hogy szexinek találja-e mit gondol róla, dicsekedett az első modell fotózásáról, párom meg mindenhez bólogatott mint egy kiskutya persze bombázónak találta a csajt, és megkérdezte a csajt, hogy áll a kapcsolataival stb. Ezen kiakadtam eléggé de elnéztem mert végülis csak beszélgettek, nem ért hozzá (párszáz km elválasztja őket). Aztán a következő az egyik kedves ismerősöm volt, akit én mutattam be neki mert beszervezett engem lovagolni. A találkozás után hetekig beszélgettek amiről én jól tudtam, de nem volt hajlandó megmutatni belőle egy betűt sem. Annyit kaptam el belőle, h a csaj puszival és szivecskével köszönt el tőle. Aztán megszakították a beszélgetést mert a csaj palija is féltékeny lett. Azóta előttem nem lép be a fészébe és minden kütyüjét lejelszavazta, hogy véletlenül se lássak bele a dolgaiba (persze az normális ha ő kutakodik az én profilomban engedély nélkül). De tudom h más csajokkal is beszél mert folyton villog a telója és nyomkodja, és ha ránézek a képernyőre, mutatja az egyik ficakban a női prof.képet. Emellett kevesebb a szex, kifejezetten keveset simogat mindig fáradt sosincs kedve kényeztetni (bezzeg nekem mindig legyen kedvem mert különben szar nő vagyok). Munkába is mindig egy órával a műszak előtt odaér. Nem is tudom :S Viszont itthon meg ha mégis fordítunk egymásra időt azt mondja szeret és boldognak tűnik. Huh!

2014. febr. 24. 02:17
1 2
 1/15 Mr. Truth ***** válasza:
Megunt téged. Azt várja h osszevesszetek hogy elmondhassa h hisztis pitsa vagy
2014. febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sokszor veszünk össze, próbáltam már szakítani is az első tünet óta kétszer, mindkét esetben sírva könyörögte vissza magát.. Ha ezt várná miért könyörgi magát vissza? :S
2014. febr. 24. 02:24
 3/15 Mr. Truth ***** válasza:
Mert bizonytalan h tud e még egy ilyen naiv lányt találni mint te
2014. febr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem, könyen ismerkedik elég sok nője volt előttem is. Bár az is tény h eddig én vagyok a leghosszabb kapcsolata, többnyire elmondása szerint a női tették ki. Azt mondod h szerinted akkor nem 100 h megcsal csak rámunt egyszerűen?
2014. febr. 24. 02:28
 5/15 anonim ***** válasza:

De ennyire belemászni a személyes aurájába elég frusztráló lehet...

Mármint már a face b. dolgait is folyton elolvasni..

Nekem ez már kissé túlzás.

Persze az ő részéről is ,h folyton ő is nézegeti a te cuccaidat.

Ettől függetlenül előfordulhat ,h megcsal.De nem 100% ennél több bizonyíték kell.

2014. febr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy kérdeztem már tőle h rámunt-e azt mondta, hogy dehogy is imád meg minden. Olyanokat is mondott, hogy kezjünk közös életbe ilyenek. Fura ez az egész amit mond nem egyezik azzal ahogy viselkedik és nem igazodok ki rajta
2014. febr. 24. 02:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Én alapvetően sosem néztem volna bele a dolgaiba. Ő játszotte ezt másfél évig. AZ első eset óta vagyok kíváncsibb. Akkor csak szimplán megkérdeztem tőle h kivel beszélget, mert épp az udvaron beszélgettünk és látszólag nem rám figyelt.
2014. febr. 24. 02:33
 8/15 Mr. Truth ***** válasza:
100%

Neked nem tűnt fel hogy mindig öt tették ki...? Azok a mocsok nők... Ejnye valszeg ott is ezt csinálta csak nekik nem volt olyan birkatürelmük mint neked.


Tényleg félelmetes hogy a f**zfejeknek van tuti nőik...

2014. febr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De gondoltam erre is :S És az is tény hogy rengeteg dolgot elnézek neki, de én annak a híve vagyok, hogy ami elromlik, azt először megjavítani kell megpróbálni, nem rögtön eldobni.
2014. febr. 24. 02:35
 10/15 anonim ***** válasza:

nem unt rád mert veled van.

az meg hogy csajozgat neten,nem jelenti azt,hogy kúrálja is őket.

a kevesebb szexnek is rengeteg oka lehet.

pl folyamatosan piszkálod,nem hagyod neten csajozni és egy morgó nőt a fenének van kedve megdugni.

2014. febr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!