Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek melyik helyzet rosszabb? (Lsd. Lentebb)

Figyelt kérdés
Az, amikor összejöttök egy lánnyal, aki látszólag kedves, aranyos, édi-bédi, segítőkész, jól megvagytok vele és úgy érzitek minden rendben, együtt vagytok egy ideje aztán egy nap mégis megcsal illetve utólag derül ki hogy megcsalt, és nem értitek mi van és miért történt, vagy az, amikor együtt vagytok egy lánnyal, aki ugyan nem csal meg de nem jöttök ki vele, mert mindennel elégedetlen, semmi nem jó neki és mindenen hisztizik, féltékenykedik is. Mielőtt valaki is félreértené, egyik se vagyok. :-D Mindkettő megtörtént baráti társaságomban és kíváncsi lettem.

2014. febr. 23. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a második rosszabb. Mert az első legalább nem őrli fel az idegeidet. Bumm egyszer szívsz, aztán vége. A második viszont minél tovább tart, annál hosszabb a szenvedés. A szenvedés meg nem jó.
2014. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal repitem,mindkettő esetben.Szórakoztasson mást,van elég lúzer.
2014. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Az első rosszabb mert a másodiknál előbb utóbb úgyis kiábrándulsz a lányból a viselkedése miatt és nem fog annyira fájni a szakítás sem.

Az első viszont felér egy tökön rúgással és szíven szúrással egyszerre, így sokkal nehezebb túl lenni rajta.

2014. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A hiszti halálos
2014. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én csak az LSD miatt jöttem.
2014. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mindkettő elég rossz lehet. Habár az első talán azért,mert jól kijössz vele,megszereted és akkor jobban fáj, hogy megcsalt. Viszont a hisztis, elégedetlen nyafogós lány mellett nem sokáig lehet bírni és elkezdenek kiábrándulni belőle (bár van aki igen).


Na de hol az LSD? :D:D

2014. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első jobb. Ha megcsalnak, abból tudom, hogy valamit nem jól csinálok. A siker nem jó tanítómester, csak a kudarcból lehet előrelépve fejlődni.
2014. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na amugy még a csajok csinálnak frászt ha megvsalják öket amikor ők nem minket... -.- Szerintem még az is szánalmas hogy ha le hülyézzük vagy libázzuk őket felháborodnak rajta amikor ők még amikor jársz velük akkor is durvátmondanak!!!!
2014. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz rangsorolni. Mindenesetre mindkettőnél sokkal jobb egyedül élni, szépen!
2014. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!