Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha örömlány lenne a barátnőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha örömlány lenne a barátnőd?

Figyelt kérdés
Ha örömlánnyal élsz aki külföldön dolgozik és többnyire ott van tartanál szeretőt? Illetve, lányok... lennétek ilyen pasival szexbarátok vagy szeretők...stb?

2014. márc. 4. 12:56
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:

Én soha nem értettem azt hogy egy ilyen lánynak hogy lehet otthon egy **** ****** ****** akit még szeret is. Egyszerűen nem értem hogy valaki hogy nem lehet annyira férfi hogy ezt megengedje a bnőjének.. mégha rákényszerülnek is. Gondolkoztam már ezen és 1 dolgot tudok elképzelni mikor megengedném a bnőmnek: Ha a gyerekünk lenne olyan betegsége aminek a gyógyítása nagyon sok pénzbe kerül.. de csak miután én már mindent megtettem...mást nem tudok elképzelni.

Ez egy barom kérés egy barom élet és te is az vagy...

2014. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örömlány alapból nem is lenne a barátnőm.
2014. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha oromlany a baratnod, es meg raadasul kulfoldon is dolgozik, nyilvan kell neked is a szex. Nem kerulnek ilyen helyzetbe, ha meg igen, nyilvan lenne nekem is valaki!


Majd mikozben ot szetke..lik, en otthon ulok, es hianyolom a szexet? Na neem :-))

2014. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha örömány lenne a barátnőm, nem maradnék itthon, hanem a sarkában lennék, és figyelném, hogy rendesen dolgozik-e.
2014. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennék én biztos otthon csücsülnék és élvezném az életet.

Nőként a szakma és a kapcsolat nem fér össze

2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!