Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy "örömlány"-ból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy "örömlány"-ból lesz a legjobb feleség? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kutyából nem lesz szalonna. Aki ribanc volt, az mindig ribanc is marad.
2013. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen, mert már kiélték magukat, nem akarnak félrekefélni, csak a párjuk érdekli... elméletben. Aztán a valóság az bármi lehet...
2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert egy kurv@ semmi mást nem lát egész nap csakazt hogy kihasználják megfektetik megalázzák az ut szélén vagy kocsiban vagy akárhol. És ha egy olyan pasi akiben meg tud bizni ennél többet tud neki mutatni aki megbizik benne aki elfogadja olyannak amilyen aki szeretni tudja öt, ez egy olyan érzés, neki, hogy kiskutyaként fog utánad loholni, mert te mást, te jobbat tudtál neki adni, mint a többi méhenkórász. :)
2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Első válaszoló, ez tévedés, mert ezt én is hallottam már amit a kérdező kérdez.. és azért, mert nekik nem a szex számít, hanem a pasi személyisége, és ne ma szex.
2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Valaki nagyon cirkuszolni szeretne..


Hogy miért?


_Mert maximálisan kiismeri a pasikat és újat már nem igen tudnak neki mutatni és nem fog hasra esni egy 10-20 évvel fiatalabb pasitól, mert megtanulja mi az érték, mit jelent az, hogy család és tudja értékelni a férfit.Addig mig a férfi mellé leteszi a voksát.

2013. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jah, meg azért mert nem nyeli be azt amit némely libák benyelnek..
2013. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jah és ki is tudja elégteni a férfit, nem fujjog, ha annak örömet kell szerezni, és nem csak a saját kielégülésére megy, mint itt némelyek.
2013. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, a pasik a fapucnit és a k.rvát is ugyanúgy megcsalják.
2013. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

pro és kontra, elég sok érv szól mindkét oldal mellett. el tudom képzelni, hogy ku*rvából lehet jó feleség, de kétlem, hogy minden ku*rvából jó feleség lesz és az attól még valaki lehet oltári nagy kur*va, hogy nem pénzért ke*fél. bármelyik oldal mellett tenném le a voksom, csak általánosítanék. esetleg ha van itt örömlány akkor nyilatkozhatna, hogy egyáltalán akar-e feleség, de leginkább jó feleség lenni!

25F

2013. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én Havas Henrik könyvét olvastam, jobb családból is került már ki örömlány, csak azért hogy több pénzt keressen, hogy fussa olyan dolgokra, mint kocsi, ház stb. Tehát sokan azzal érvelnek, hogy mivel ebben az országban nem lehet megfelelő egzisztenciát kialakítani, ezért ezt az utat választják, gyorsabb, hatékonyabb, viszont megalázó...
2013. jan. 23. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!