Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? A barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? A barátnőmet megtalálta az egyik haerom egy szexpartner kereső oldalon mint fízetős örömlány?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom járni szokott prostikhoz,a minap felhívta a figyelmemet hogy lehetséges hogy a barátnőm az akit látott,bár nem tudja eldönteni mert az arca el van takarva.Hát megnéztem de bár sak ne tettem volna...mert én felismertem egyből!Kitudja mióta veri át a fejemet?!Mit tegyek tiszta ideg beteg lettem.Még nem mondtam neki de nem is tudom hogyan kezdjek hozzá a mondandómnak.3 éve vagyunk együtt és kitudja mióta csinálja.El sem hiszem ogy ez velem történik!
2012. nov. 30. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
3 éve együtt vagytok és semmi jelét nem vetted észre eddig, hogy miből él, illetve ha nem is csak ebből, akkor hogy egyáltalán mivel tölti az idejét, és hogy előtted, melletted ki tudja hányan meg...ták???? ez érdekes...Na mindegy. Ha már így alakult, akkor meg nem értem mit tétovázol?? mi az hogy hogy kezdj neki??? :)))) Jajjjjajjjjaaajjj,,,,vannak itt problémák
2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"a minap felhívta a figyelmemet hogy lehetséges hogy a barátnőm az akit látott,bár nem tudja eldönteni mert az arca el van takarva"


Én első körben elgondolkodnék rajta, hogy a fehérneműs/meztelen képről hogyan állapította meg a barátod, hogy az a barátnőd képe :D

2012. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj bele hogy az én száradt pikkelyes harcosom a vaginájában lehetett 54F
2012. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről de ez most a legkevésbé sem érdekel meg mondom őszintén.Lehet hogy volt nál valójában már arra is gondodtam csak nem bírta magába tartani...


Első azért nem tűnt fel mert nem volt mi feltűnjön,az hogy napi egyszer megdugja esetleg valaki vagy leszop valakit az a fél óra kinek tűnne fel amíg én dolgozom?Gondolom olyan időpontokat adott meg amikor dolgzom és esély sincs arra hogy lebukjon esetleg.Napi 10 órát dolgozom reggel 8-tól este 6-ig heti 5 napot..szerintem nem nagy dolog ez idő alatt lerendezni egy dugást..

2012. nov. 30. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerü. A haverod beszéljen meg vele egy látogatást (ha lehet két fiusat) és menjetek el hozzá. Ha ö az, minden világos, ha nem, akkor csak átverés (szoktak kamu képeket kitenni).
2012. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát b.szki, nem tudok mit mondani. 3 év...

Még jó, hogy a nők nem ilyenek (gyk alapján)

Egyébként meg jelentkezz be hozzá egy haverod nevében/telefonjáról, és menj el...

2012. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Traune ***** válasza:
én a helyedben felhívnám és kérnék időpontot meg satöbbi és akkor meglepetés és levázolod neki hogy haverod mondta hogy itt látott és hogy ezt mióta csinálod és megbeszélés satöbbi
2012. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Pedig a barátnődnek volt esze. Legalább pénzt kért érte.
2012. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Thom12 ***** válasza:

Egyenlőre ne szólj neki, hanem a haverod

beszélje le a randit, nem pont kétfiúsat, de te

te menyj el helyette, a haverodat vidd mert

telón még lecsekolnak, se a szám, se a hang

ne legyen ismerőd. Olyan srác legyen akit

a való életből nem ismer általad személyesen.

Ha tényleg munkaidőben lesz az időpont

akkor gondolom egy nap szabit meg ér neked!

2012. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem szórakoznék ilyen elmenős dolgokkal. Ha egyértelmű, hogy ő van a képen, megkérdezném mióta k.urválkodik és mégis mikor szándékozta elmondani?

De lehet annyira undorodnék tőle, hogy szó nélkül dobnám. Csak az esélye mindig megvan, hogy valaki visszaélt a képével, stb...

2012. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!