Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnek ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés

nagyon felek a megcsalastol... 1 eve van bnom, megbizok benne teljesen mert tudom h nem csalna meg ebben biztos vagyok de rettegek a gondolattol h massal latnam :s nem hagy nyugodni ez a gondolat... neki nem surun beszelek errol mert tudom h ez csak az en sajat hulyesegem. regebben eleg sokat csalodtam es csaltak mar meg... nem szeretnem ha ugyan ez lenne mert o a mindenem

hogyan tudnam ezeket a gondolatokat/erzeseket lekuzdeni?



2014. márc. 5. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik kezded nagyon belelovalni magadat.

Tudatosan próbáld száműzni ezeket ha előkerülnek. Szépen kezd el lépésről-lépésre száműzni az életedből a kérdéskört. Amikor ez eszedbe jut gondolj a párodra, hogy menyire szereted, és ő is téged.

2014. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, en is ugy erzem h ez teljesen hulyeseg es semmi erteome ezen gondolkozni de megis ott van tudat alatt es ez vmifele nyomast tesz a vallaimra. mindig ott a kerdes a fejemben h "mi van ha" el tudjak csabitani, tobbet enged, atlep egy hatart. persze feltekenykedni nem szoktam es nem is nyomozgatok mert tudom h szeret... inkabb csak magamat gyotrom vele :/
2014. márc. 5. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
mondd úgy, ahogy itt. hogy csalódtál már, ezért akkor is félsz, ha nem ad rá okot. kérd meg kedvesen, hogy ezért időnként nyugtasson meg. viszont egy darabig utána tényleg nem érdemes felhozni.
2014. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt igy meg nem mondtam neki, csak h felek tole... de akkor ezt igy elmondom neki. mindig szokta mondani is h nem kell felnem, tudja mit szabad es h mit akar, ertem el stb... es el is hiszem csak ugye a sajat erzeseim...
2014. márc. 5. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
ezért kérném tőle így általánosan, hogy néha emlékeztessen/érzékeltesse velem, hogy minden oké köztünk, és nem akar harmadikat semmire.
2014. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ezt mondani fogom neki koszonom :)

hasznos volt amiket irtal :)

2014. márc. 5. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
lekuzdeni ugy tudod ha noveled onbizalmad es hiszed, hogy te eleg vagy neki. maskulomben nem akarlak lelombozni, de van egy olyan mondas, hogy amitol felunk az esik meg rajtunk. ha negativan gondolkodsz pozitivat ne varj. hidd el, hogy szeret es ez nem az a no mint a tobbi a multadbol, bizz magadban.
2014. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!