Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátom nem tart eléggé szexinek, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Szépnek gondol, aranyosnak, ilyesmi... dehát... lássuk be ez nem elég. :)

Szóval hogy változtathatnék ezen?


2013. aug. 30. 15:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ha kicsit husis vagy sportolj, meg egyél kevesebbet, ha sovány vagy egyél, ha apttanásos a bőröd járj kozmetikushoz, ha szereti ha ki van sminkelve sminkeld ki magad.. Ilyenek
2013. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Lehet neked nem elég, de a barátodnak igen. :) 18/F
2013. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Jó az alakom, meg alapvetően semmi ilyesmi problémám nincs, figyelek magamra, csak inkább az a baj, hogy eléggé kislányos arcom van. Így sose fog engem eléggé vonzónak találni? :((
2013. aug. 30. 15:13
 4/40 ASOT ***** válasza:
ÉS ezt miből gondolod , hogy nem tart szexinek? Azért mert nem mondja?
2013. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Ha semmi ilyen gondod nincs, akkor én már így megmondom, hogy szép vagy. Márpedig ez az is mutatja, hogy van barátod. Nem mindenki ilyen nagyon dícsérgetős fajta, hogy minden pillanatban így "húúúdegyönyörűvagy", ha nem tetszenél neki, nem jött volna veled össze. Nyugi!:)

Első voltam

2013. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Nézz sztriptízvideót, mutass be neki egy koreográfiát, esetleg ölbentánc ;)
2013. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Sminkeld magad szexire.
2013. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ilyet mond, hogy szép vagyok, meg dicsér sokszor, de értitek... van olyan típus, aki szép, aranyos külsejű, és van olyan, aki a férfi legnagyobb szexuális vágya. Na, én ez a második is szívesen lennék, legalább egy kicsit...
2013. aug. 30. 15:19
 9/40 anonim ***** válasza:
Menj be egy fehérnemű boltba vagy szex shop-ba és vegyél pár ögös fehérneműt és lepd meg. ennyire egyszerű
2013. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ilyen sztriptíz-szerű dolgokon már én is gondolkoztam, de annyira idétlen lenne a helyzet, ahogy elképzelem. :D
2013. aug. 30. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!