Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A csajom a gyerekem anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom a gyerekem anyjával csalt meg! A gyerektől tudtam meg, ilyenkor épeszű ember mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem mondta soha a barátnőm, hogy lenne biszexuális vágya.

Tudtommal utálja egymást a 2 nő, olyan féltékeny volt a barátnőm, hogy a kislányom anyjának a nevét évekig ki sem lehetett mondani előtte.

Most meg a lányom azt mondta, hogy nyár óta amíg ő nálam szokott lenni, a csajom az anyjával alszik! (Tehát nem az "anyunál", hanem "anyával"!!!)


Kérdőre vontam a csajomat, de csak hebegett-habogott, nem tagadta le de nem is erősítette meg, mondván

"csak jóban vagyunk mit zavar? eddig az volt a bajod hogy utáljuk egymást"


Na ilyenkor ki mit tenne???



2014. márc. 23. 11:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
édes háromas! mond neki vegyenek be :D
2014. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
használd ki a lehetőségeket:D
2014. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
és nem tűnik fel hogy nincs otthon a csajod ?
2014. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Hát legalább nem csávó van a dologban. Persze ez sem jó, de inkább mint egy faszi. Amúgy az engem is zavarna, hogy évekig utálat van köztük és neked is ezt mondja, aztán meg hátba szúr úgymond. Ennek legyen már böjtje.
2014. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

ezt a kérdést mintha olvastam volna csak az anyuci verziójában...

nem valamilyen fitnesz edző a csajod?

2014. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nekem is ismerős a kérdés, nem olyan rég írt ide egy 30-as anyuka, aki elhagyta a férjét mert rájött leszbikus, aztán rákattant a férje jelenlegi huszonéves barátnőjére.

Nem tudom mit csinálj, nem lennék a helyedben, de szívasd meg őket keményen, ne hagyd, hogy madárnak nézzenek!

26F

2014. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Most mi a bánatod van, hogy a gyereked anyja meg a barátnőd jóban vannak? Tulajdonképpen mi a kifogásod ez ellen??
2014. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
De szép hárító szöveg:)
2014. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31%

szerintem kezd el megpofozni őket.....

mindegy melyikkel kezded :-)

2014. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
15%

"A csajom a gyerekem anyjával csalt meg!"


itt vesztettem el a fonalat.


tehát a csajod.

a gyereked.

és a gyereked anyja.


na akkor a csajod a gyereked anyja.


az istenért nem értem!!!!!!!!!!!!!!!

2014. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!