Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A csajom a gyerekem anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom a gyerekem anyjával csalt meg! A gyerektől tudtam meg, ilyenkor épeszű ember mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem mondta soha a barátnőm, hogy lenne biszexuális vágya.

Tudtommal utálja egymást a 2 nő, olyan féltékeny volt a barátnőm, hogy a kislányom anyjának a nevét évekig ki sem lehetett mondani előtte.

Most meg a lányom azt mondta, hogy nyár óta amíg ő nálam szokott lenni, a csajom az anyjával alszik! (Tehát nem az "anyunál", hanem "anyával"!!!)


Kérdőre vontam a csajomat, de csak hebegett-habogott, nem tagadta le de nem is erősítette meg, mondván

"csak jóban vagyunk mit zavar? eddig az volt a bajod hogy utáljuk egymást"


Na ilyenkor ki mit tenne???



2014. márc. 23. 11:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

eddig meg voltam róla győződve, hogy az én történeteim viszik a prímet brazil szappanopera témában...

nos komám ezzel pariban vagy...

beteg ez az egész világ.

2014. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ádám, téged jól átcsesztek :D
2014. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ilyen jól szórakoztok, de még mindig nem kaptam választ, hogy mit kellene ilyen helyzetben tennem?
2014. márc. 23. 13:25
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
azért megnézném milyen egy hangulatos vasárnap délután nálatok most :-)
2014. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
75%
Inkább tűnik egy netes novellának, ami több szálon fut, mint valós történetnek, de kezdetnek egész jó. :)
2014. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Még is milyen választ vársz? Nyilván szembesíteném őket ezzel, aztán meg kirúgnám a csajt, hogy a lába sem érné a földet, boldoguljanak akkor együtt az exeddel, éljenek együtt azt legyenek boldogok ha tudnak. Valszeg csalódni fognak, mert nem véletlen az sem, hogy a fitnesz edző csajod téged nem hagyott el, inkább csak extra vágyai kiélésére használja az exed, a gyereked anyja meg szerelmes a csajodba.
2014. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Dodger nevű felhasználó válasza:


szerintem kezd el megpofozni őket.....

mindegy melyikkel kezded :-)


ez nem válasz?

ne legyél már birka.. anyuci az apuci vagy az apuci az anyuci esetleg van még a családban pár nőtag aki belekeveredett ebbe a szerelmi sokszögbe? és ennek a szégyennek meg egy (már bocs)egy balfék csücsül a közepén.

2014. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Már miért lenne balfék, kedves uccsó? Mert a barátnője megcsalja? Hát, ilyen előfordul. Az meg, hogy kivel, ebből a szempontból teljesen mellékes.

Az biztos, kérdező, hogy én kilépnék a kapcsolatból. Azt még talán meg tudnám emészteni, hogy ha egy pasival csalnak meg, mert tudom, mit érek, és tudom, hogy max kiváncsiságból történt. De ha nővel csalnak meg, az nekem olyan terület, amiben nyilván nem vagyok elég.

2014. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 kolosszus22 ***** válasza:
Kérdező, majd írd meg hogy döntöttél és mi lett a sztori vége, kíváncsi vagyok!
2014. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
54%

"írd meg hogy ...mi lett a sztori vége"

Remélem, a következő kérdés a lányuktól jön, úgy lesz kerek a történet. :)

2014. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!