Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy lány/fiú szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány/fiú szereti a párját és állítása szerint jól megvannak, miért akarná megcsalni?

Figyelt kérdés
miért fordul meg a fejében? És szerintem meg is tenné. nem szereti, vagy szereti, de nem annyira, hogy csak ő legyen neki? Szerintetek?

2014. ápr. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki húz párhuzamot a két dolog között. Egyszerűen elkülönítik az érzelmeket és a megcsalást
2014. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok oka lehet.De ha tényleg szereti és mindent megkap otthon,akkor nem kacsingat másfelé.(persze a kutya elé is ha odaraknak egy kolbászt,vajon otthagyja?-Ha már jól van lakva:igen)
2014. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet.Van,akinél az sem kizáró ok,hogy szereti a párját,mert hat rá az újdonság varázsa.Ez persze semmire sem mentség,nem elfogadható indok.
2014. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek. Mindig más kell, új, különleges, izgalmas. A vadászat, a randizgatás, a becserkészés folyamatosan szükséges. Azért mert valaki elejtett egy vadat még nem fog leszokni a vadászatról. Sőt akkor kap rá igazán az ízére, ha már volt benne sikerélménye. Általában az ember addig megy amíg meg nem találja a számára megfelelőt a legjobbat. Ha a kapcsolatotok csak egy közepes érzelmileg (ettől még szerethet persze) de nem fog kitartani melletted ha talál egy jobban hozzáillő személyt akivel szintén kölcsönösek az érzelmek úgy bármikor lecserél. Ez van. Nincs már sírig tartó szerelem. Házasság is csak a naivaknak meg azoknak akiket nem zavar a hűtlenség. Ilyen lett a világ. A hűséget ne keresd meg pár százaléknyi embertől eltekintve kihalófélben van. Láttam én már sok "de az én más vagyok, de párom más, ő sose tenne ilyet" ki is tartottak valameddig de az internet a média a rengeteg kisértés egy kattintással elérhető bárki, a kendőzetlen szexorientált világ és a kitárult lehetőség mellett nem sokan mennek el szimplán a párjuk iránti szeretetből.
2014. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hibás felfogás, hogy csakis én tudom elcsavarni a párom fejét. Hogy más nő nem lehet rá olyan hatással. TÉVEDÉS!! Nagyon sokan képesek megbolondítani, hatni rá és ha talál egy ilyet akkor az máris első számú riválisoddá lép elő mert folyamatos a vonzalom, a cívódások tovább szitják a tüzet (amit nem kaphatok meg az a legizgatóbb) a szexuális feszültség mindig ott lesz és ez -a "baráti kapcsolat; aminek álcázzák" -melegágya a későbbi megcsalásnak. Egy időzített bomba idő kérdése csupán mikor talál "rést" a kapcsolatotokon. Mint ahogy irták egyeseknek nem kell ahhoz rossz kapcsolat csak úgy, mindenféle kiváltó ok nélkül müködik a félrelépés.
2014. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!