Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent írom.

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel fél éve ismerjük egymást és találkozgatunk,és én nagyon szeretem és ő is azt mondja,hogy szeret.Viszont ez idő alatt a volt barátnőjével már 3-szor újra összejött.Mindig megcsal,holott azt mondja szeret és velem is le szeretne feküdni.Amikor éppen nem veszekszik avval a lánnyal,akkor velem kevesebbet foglalkozik,de amikor összevesznek,akkor én vagyok a minden.Úgy érzem,mintha csak egy jelentéktelen második lennék,aki pótolja annak a lánynak a hiányát.Én tényleg komolyan gondolnám vele ezt a dolgot,és nagyon szeretem,ő is ezt mondja,de ezek alapján nem nagyon tudom elhinni.Ti mit csinálnátok? Én 19 vagyok,ő 41

2014. ápr. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Lukra jár csak. Egyértelmű, nem?

Változtass a gondolkozásodon, mert egy így nagyon gáz.

2014. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"velem is le szeretne feküdni.Amikor éppen nem veszekszik avval a lánnyal,akkor velem kevesebbet foglalkozik,de amikor összevesznek,akkor én vagyok a minden.Úgy érzem,mintha csak egy jelentéktelen második lennék."


igen,ez valahogy így is van.gondolom tetszik neki,hogy egy kis 19éves odavan érte.


Ti mit csinálnátok?


hagynám a fenébe,és keresnék egy olyat,aki tényleg képes szeretni

2014. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl nagy a korkülönbség,ebből soha nem lesz tartós kapcsolat,bizonyára imponál neki,hogy egy fiatal lány érdeklődését felkeltette,de kb.ennyi.

Annyiból becsületes ,hogy eddig még nem használt szexre,mert Te valószínűleg benne lennél.

Hozzád korban jobban illő fiúkkal ismerkedj.

2014. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert érzelmileg függsz tőle. sajnos bármi is történik a másikkal, szakítanak végleg stb..az ilyen pasiknak mindig lesz valakijük. Persze majd megmagyarázza, hogy te vagy az igazi, bocsáss meg és persze meg is fogsz neki, mert szereted. ....Neked kell tudnod, de én a helyedben még most szakítanék és keresnék valakit, akinek én vagyok az egyetlen
2014. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól érzed, hogy csak második vagy.

Ne érd be ennyivel, keress egy korban jobban hozzádillő pasit.

2014. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bitch please!
2014. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!