Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg rossz nőkkel ismerkedtél. Érettség, intelligencia kérdése.
2014. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
78%

"A nők számára csupán életbiztosítással rendelkező vidámpark vagyunk"


Al Bundy

2014. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgettél még velem! De ez azért kortól is függ szerintem!
2014. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, és hidd el, a férfiak nagy részére is jellemző, hogy képtelen kommunikálni. A kérdezz-felelek beszélgetésnél nincs rosszabb,de ahogy mondják, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ennyire egyszerű. Keresd azt a 20 %-ot, a 80%-on meg ne görcsölj ( habár ezt a számot nagyon túlzásnak tartom)


És ne általánosíts, a probléma nőknél, férfiaknál egyaránt fent áll.

2014. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nők 80% ordas r.banc. Várom a PM-eket hogy mekkora tapló vagyok...
2014. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
94%
Rossz lányokkal beszélgetsz. Tudod ha valaki értelmes és művelt lehet vele elég sok mindenről beszélgetni.
2014. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim válasza:
100%
Igaz amit mondasz! Én is tapasztaltam már sok nőnél, hogy nehézkes velük huzamosabb ideig értelmes beszélgetést folytatni... De kivétel mindig van, méghozzá nem is kevés! Csak jó helyen kell keresni!! ;)
2014. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
91%
Ó az értelmes és művelt nő manapság fehér holló kategória. Csak értelmesnek és műveltnek hiszik magukat a mekiszakjukon.
2014. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
100%
Fejletlen a női agy, pedig nekik is ugyanúgy fel kell dobni egy pasit és el kell kápráztatni, mint fordítva. Fifty-Fifty.
2014. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
76%

Mert a nők 80% ordas r.banc. Várom a PM-eket hogy mekkora tapló vagyok...


A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/9 Időpont ma 18:50


Ment a zöld pacsi, mert igazat mondtál. Apropó, felszínes ordas ringyók. Nem tesznek semmit, csak várják a sült galambot. De ha az igazat megmondják, akkor az árt a nem túl alacsony egójuknak és dühkitörésük lesz.

2014. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!