Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 hónap után szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 hónap után szakítottunk, és lent írom a helyzetet. Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval. 11 hónapig együtt voltam egy lánnyal. Csodálatos 11 hónap volt, de megbántottam nagyon csúnyán, és ezért kidobott. Másnap megbeszéltük, kapok egy esélyt, hogy bizonyítsak. Ez volt két hete. Igyekszem, de nem igazán megy. Mindemellett van egy másik srác is, és ez a bizonyos lány úgy van vele, ha én kapok egy esélyt, akkor ő is kap, hogy meghódítsa. Mivel tudnám levenni a lábáról, hogy újra az enyém legyen?!


17/F


2013. ápr. 22. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
apró ajándékok, írjál neki jóreggelt sms-t, néha egy szál rózsával (vagy amilyen virágot szeret) jelenj meg. vidd el új helyekre, lehet meglepi hely is, h nem tmondod el, h hova mentek, csak akk tudja meg, mikor már ott vagytok. legyél figyelmes és türelmes, biztosítsd róla, h neked milyen fontos ő (mond is neki, h fontos számodra, és h nem akarod elveszíteni stb). a lényeg, h mindig nevessen, és h fejetse el, h létezik más pasi is a világon.
2013. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod hogy csodálatos 11 hónap volt, akkor talán nem is kell olyan nagyon bizonyítanod, kicsit hozd vissza a legjobb közös emlékeiteket, menjetek el azokra a helyekre ahol boldogok voltatok, elevenítsd fel a boldog perceiteket! Hidd el értékelni fogja!
2013. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A virágot, az SMS-t, a bókokat, elvinni egy helyre, a tudta nélkül, a régi közös helyeken beszélgetni, "randizni", hát nem igazán jött be. :(
2013. ápr. 22. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked kell kitalálnod, végülis Te ismered Őt.
2013. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasgasd és tanulj, belőle, meríts ötleteket :)

2013. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szard le... küzdeni azért, hogy "kapj egy esélyt"? Mit veszít a csaj, ha kidob? ezeket a tényeket vágd a fejéhez, és ha jó pasi vagy, akkor nem kell küzdened... ha rossz pasi vagy, akkor meg úgyis mindegy neked. :) le leszel váltva! :D
2013. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy páwa, de azért kinézetre, személyiségre többnek tartom magam egy füves balféknél. :D
2013. ápr. 22. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem légy az, aki vagy, aki akkor is voltál, amikor (először) találkoztatok.

Ha én lennék a helyedben, nem halmoznám el túl sok ajándékkal, virággal sem. Nem kell az apró ajándék sokaság sem, nem megvásárolni akarod...vagymi, ugye? Néha egy-egy, de nem minden randira.

Amiatt hogy van a másik ne zavartasd magad, csak légy magabiztos, tégy meg mindent, onnantól csak őrajta múlik. Megalázkodni lehet, de szerintem nem szerencsés... kérdés, te meddig mennél/mész el.

Szerintem olyan helyre menjetek, ahol még nem voltatok, lehet akár előre egyeztetni(extra figyelem); ez lehet nem szerencsés, de lehet bejön--->te ismered mit akar(hat)


Sok sikert.

2013. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!