Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Segítség! Mit teyek h meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pap.Kata kérdése:

Segítség! Mit teyek h meg tudjak bocsájtani egy megcsalást?

Figyelt kérdés
A párommal 8 éve vagyunk együtt. 2011. agusztusában és 2014 januárjában született gyermekünk. Mikor a pici 2 hetes volt, megtudtam hogy a 3 évvel ezelött megcsalt engem, egy akkor 18-19 éves lánnyal, én 30 vagyok, ö 44. véletlen chatelés buktatta le, a lány azt hitte vele chatel. mindent kiszedtem belöle. azt irta többször találkoztak, de "csak" 3szor voltak együtt. àllitolag, a lány szerint, mikor megtudta h terhes vagyok, akkor vége lett a dolognak, holott a párom akkor még akarta. Mikor rájött h velem chatel, akkor probált menteni, h ö tudta stb, közbe a párommal váltottak smst, amit nem tudok h mi állt benne. A párom külföldön volt azon az estén. a páromat nem vontam kérdöre utána nap, megadtam az esélyt h bevallja, de nem tette. a következö nap kérdöre vontam, tagadott mindent. Mikor elolvasta amit chateltünk a lánnyal, ujabb verziot adott elö, s mikor hazajött, megint másikat. A lány mentett verzioja sem passzolt a párom egyik verziojával sem. szoval biztos voltam benne, több jel is megerösített, föleg a párom testbeszéde, és egyszerüen láttam rajta h igaz. Most ugy teszünk mintha hittem volna h nem történt semmi, de ö is tisztában van vele h nem hiszem a sztoriját. A kapcsolatunk elég döcögösen indult, akkor léptem ki egy kapcsolatból, és néha sms-eztünk a volt párommal, de számomra lényegtelen volt, mivel ö is megcsalt, nem szá,itott nekem. Volt egy sztori, lehettünk 2-3 honaposak, mikor egy buli után enyhén ittasan lefeküdtem aludni és egy haverja megprobált rám mászni. Bevallom kezdetben nem vettem észre h nem a párom az (szerette az éjszakai félkomás együttléteket, én nem, de ö érte...), mikor észre vettem, lerugtam magamrol. a dolog hál Isten nem történt meg. Természetesen egyböl hivtam a párom,akkor ott reggel még egy másik haverja is igazolt engem, de másnapra már mindenki ellenem fordult. A párom a mai napig nem hiszi el h igazat mondtam. rengeteg félreértésünk volt még ezen kivül, amit nagyban a féltékenysége okozott. Annyi bünöm volt a 8 év alatt h néha sms-eztem egy másik volt párommal, h mi van vele, de se a beszélgetésig, sem a találkozoig nem jutottunk el, s nem is akartam. legutobb 4-5 éve irtunk, h mi van a másikkal, semmi extra, de azota semmi, nem is kell. Soha nem feküdtem le senikvel amiota együtt vagyunk, tiszta a lelkiismeretem. Ezeket csak azért irtam hogy a további érthetö legyen. Ö azt mondta igen talalkozott a lánnyal de csak egy csok volt és ez volt a bosszu azért amiket én tettem, (hozzáteszema rengeteg dolog csak az ö fejében létezik) Szóval abban maradtunk h elfelejtjük azt amit be sem vallot a szemembe, de tudjuk mindketten. Utána tötrölt hivásba kötött bele a telefonomba, holott keresztanyámmal beszéltem, amit ö igazolt is, de ö ezt sem hiszi el. Hogy hogyan törlödött a hivás nem tudom, talán a kisfiam törölte, nem tudom, de nem is ez a lényeg, nem hazudtam neki. Olyan mintha direkt keresett volna valamit amivel ismét engem állithat pellengére. Most ott tartunk, hogy felszinen minden rendben, a lányt letiltotta pl. a facebookrol, tervezzük a jövöt, várom haza hétvégén, jó szex, miden oké. De egyszerüen nem tudom elfelejteni, megbocsájtani, anp mint nap többször eszembe jut, annyira fáj hogy szó szerint sajog a szivem. Annyira szeretném az egészet elfelejteni, hogy ne fájjon ennyire, de képtelen vagyok rá. Nagyon szeretem, de nagyon haragszom is rá, hogy igy becsapott, lebélyegezte a kapcsolatot, és nem tudom kitörölni a villodzó képeket a fejemböl. A nagyfiunk 2év 8 honapos, a pici lány 3 honapos. nem akarom felrugni a családot egy multbeli hiba miatt, ami ota már 3 év telt el. Mindenképpen rendbe akarom hozni az érzéseimet. A történtek ellenére nagyaon szeretem, szerelmesnek érzem magam, de mikor nincs itthon csak rágodom, és csak fáj az egész, szenvedek töle. nem tudok vele beszélni erröl mivel nem tisztelt annyira h bevallja. arra is gondolook h nem szeret eléggé, és azért nem segit nekem tuljutni a dolgokon. Pedig érzem h szeret, a gyerekek a mindenei, nagyon jo apuka, senki ki nem nézte volna belöle h hütlen volt.Egyszerüen tul akarok lenni rajta, mert minden nagyon jo és szép most, ahogy kell lennie, és én lennék a világon a leboldogabb ember, ha ez az eset nem történt volna meg. Segitsen nekem aki volt már ilyen helyzetbe, h mit tegyek hogy meg tudjam bocsájtani neki magamban a hütlenségét. Annyira szeretném elfeljteni, és nem csak a felszinen, egy boldog család lenni.

2014. ápr. 29. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elolvastam.
2014. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem bocsátanám meg. Főleg, hogy többször is megtette.
2014. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noydra ***** válasza:

1. Ügyes vagy.:D


Kérdező, ezt mi nem tudjuk eldönteni helyetted.

Most mondjam, hogy nem szeret téged, meg még gerinctelen is, de már szültél neki 2 gyereket...

2014. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hu nem egyszerű eset. Az egészben az a legrosszabb, hogy a párod nem vallja be az igazat. Szerintem ő nem úgy látja hogy "jaj az 3 éve volt, akkor butaság volt, mára már megbántam", mert akkor miért is ne tálalna ki, főleg ha abban a hitben él, hogy te is lefeküdtél valakivel (ami persze nem igaz). Talán azért hogy az ő keze ne legyen saras és szentként tetszeleghessen. De én elgondolkodnék azon, hogy tényleg akarnám-e ezt. Mert a párodnak úgy tűnik, hogy fontosabb a férfiúi büszkesége, különben nem állt volna ilyen kicsinyes "bosszút". Szerintem amíg nem tudod meg a teljes igazságot, addig 100% hogy nem is fogsz ezen a ponton túljutni. Lehet hogy ide már egy szakember segítsége kellene.
2014. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugye az egyértelmű, hogy jó okkal nem tudsz megbocsájtani neki? Olyat tett amire nincs bocsánat, tökmind1, hogy hogy próbálod magaddal te is elhitetni, hogy nincs gond. A helyes döntés természetesen az lenne, ha elhagynád a francba és vinnéd a gyerekeket, de mivel ez nem ennyire egyszerű, és anyagilag nem is lennél rá képes, így nem igazán lehet választ adni a kér(d)ésedre.
2014. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
^-- anyagilag nem is biztos hogy képes lennél rá*
2014. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a problémát már akkor kellett volna kezelni, amikor még csak csírázni kezdett: amikor inkább hitt a haveroknak, mint neked!
2014. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Fontosnak érzem hogy ide most irjak,nálunk is ez történt másfél hete bár ő csak a csókolózásig jutott,de nekem mérhetetlenűl fájt mert ha a csaj engedi több is lett volna!!nálunk egy gyerek van 4éve vagyunk együtt de teljes mértékben ugy érzem hogy ez menthetetlen nem tudom neki megbocsájtani és továbbra is bizni sehogy sem sikerült!!mindig ezen jár az agyam és teljesen kivagyok készülve sir a lelkem hogy ide jutottunk!!ő sem nagyon akar nekem segiteni a felejtésbe!!valamikor ugy határozom magam hogy elhatárolódok töle érzelmileg amig vele vagyok megpróbálok kiszeretni belőle....nagyon nehéz lett de már igy másfél hét után is kiderült hogy e miatt tudnám nem szeretni már nem ugy gondolok rá mint eddig!!!szóval azt tanácsolom teis tégy igy próbálj kiszeretni belőle!!mert sajnálatos tény hogy aki egyszer megteszi ha alkalma van rá belemegy többször is !!
2014. ápr. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudnál neki megbocsájtani szerintem ( de még akkor se biztos) ha bevallja neked. De ezt nem hiszem hogy megteszi neked valaha is. Az meg hogy anno a haverjának hitt és nem neked én már ott elgondolkodtam volna hogy jó e ez így nekem.
2014. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:

Elnézést, nem olvastam végig.

Jó lenne ha felválalná, szembe nézne a dologgal.

Az elég ritka, hogy egy tökéletes ember meg egy tökéletlen legyen együtt. Ezért a kapcsolatért mind ketten felelősek. Megcsalás sajna csak egy tünet. Vacak kapcsolaté.

Megtudod fogalmazni, hogy miért fáj a megcslás?

2014. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!