Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalást meg lehet bocsájt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalást meg lehet bocsájtani?

Figyelt kérdés
Kint vagyok a páromtól 1200kmre dolgozni, és ő összejött a volt pasijával közben! Elvileg csak 1 hete tart, és nem feküdtek le! Azt mondják mind ketten hogy azért mert én nem törődtem a barátnőmmel, csak bántottam és veszekedtem vele, de vissza gondolva megérdemelte nem? Megbocsájtható?
2012. nov. 27. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem hiszem, hogy meg tudnék megbocsátani, ha meg is tudnám, a bizalom elveszne. De te érzed, ennyit megér-e és kibír-e a kapcsolatotok?
2012. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem és elég nagy balek vagy ha megbocsátod.
2012. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dogmatix91 ***** válasza:
69%
felejtős. Ha megbocsájtasz neki, ugyan úgy folytatni fogják, mert nem tudnád meg. Még ha meg is bocsájtható, tök értelmetlen lenne folytatni ezt a kapcsolatot. (egyéni vélemény)
2012. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze miért ne, a kérdés, hogy meg akarod e bocsájtani, ér e annyit a dolog, vagy ha ugysem ér akkor meg akár meg is bocsájthatsz mert mindegy :)
2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál otthon pár hétig és annyira hiányoztál neki, hogy már a volt pasijánál kötött ki. Ezen nem kell gondolkodni, keres egy hűséges lányt aki jobban rosszban veled van.
2012. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

No ezt nem értem. Ezek már együtt vannak egy hete. Miért kellene megbocsátanod?

Azért jött össze a volt pasijával, mert bántottad és veszekedtél vele, amit ő megérdemelt... fonalatvesztettem, basszus.

2012. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megbocsájtható, de ilyen távolságból mi a ketyámért vagytok még kapcsolatban? Csajozz be kint és amilyen világ van itthon, haza se gyere!

Gondolom Londonban vagy te is. Fogj ki egy házias csini indiai csajszit és még féltékenynek sem kell lenned életed végéig.

2012. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet, de kérdés, hogy van-e értelme? Az a bizonyos tüske...

Amúgy, ha tényleg veszekedtél vele és bántottad, ne csodálkozz, hogy ezt tette, nem akarom felmenteni, előbb szakítani kellett volna, de mi az, hogy megérdemelte?

2012. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!