Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek meglehet bocsájtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meglehet bocsájtani egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hosszú kapcsolatról van szó,lehet azért is megy nehezen,hogy határozottabb döntést hozzak,sajnos megtörtént amit soha nem szerettem volna átélni,a párom két hónapig mással volt,és még az sem tőle derült ki,hogy ez megtörtént,, párom azzal védekezik,hogy szakítottunk éppen,és az nem számít megcsalásnak,de ebbe csak az a gond,hogy Én tudom,hogy azért történt a szakítás mert azzal a másik lánnyal akart lenni. Nem tudom elfelejteni,az a baj,hogy amikor eszembe jut, még mindig nagyon felkavar,és azt hiszem nem tudom igazán megbocsájtani neki,mert az jut eszembe,hogy amikor két hónapig nem láttam,Én abban hittem,hogy szeret,és ha nem is jelentkezik csak azért nem hív,mert gondolkodik,és legfeljebb csak haverozik,és persze a barátok is mind ezt fújták, és mégsem ez volt.Én meg azért engedtem vissza az életembe,mert azt mondta,hogy nem volt senkije, nem csalt meg,és akár meg is esküszik rá. Aztán úgy hozta a véletlen,hogy a saját anyukájától kellett megtudnom az igazságot,szörnyen éreztem magam, nagyon nehezen tudtam feldolgozni. Szerintetek aki megcsal valakit miért teszi leginkább?elsősorban azért mert nem szereti?? Szeretném valahogy magamba helyére tenni ezeket a dolgokat,mert képtelen vagyok elfelejteni,és lezárni a kapcsolatomat.
2013. szept. 26. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem szeret.Ha szeretne,nem hazudott volna és azon törte volna a fejét hogyan is szerezzen vissza.
2013. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki így képes átverni,az önző és jellemtelen alak.Azért teszi,mert nincs gerince.Ezek után neked kell eldöntened,hogy tudsz-e egy ilyen emberben bízni a továbbiakban.Én speciel undorodnék tőle.
2013. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van....második válasz adónak, sajnos azt kell,hogy mondjam köszi,de ez van! Így lehet már csak gondolni arra aki ilyet tett.
2013. szept. 26. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha szo szerint nezem, ebben nincs hazugsag:

"Én meg azért engedtem vissza az életembe,mert azt mondta,hogy nem volt senkije, nem csalt meg,és akár meg is esküszik rá."


Nem volt az ove, mert nem jartak. Es dugtak, de nem csalt meg, hiszen ti nem jartatok.


Annak ellenere igen a teljes igazsag elhallgatasa csunya volt tole. Ki mastol varhatna az ember teljes oszinteseget, ha nem a parjatol.

2013. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Férj és feleség voltatok, netán élettársi kapcsolat? Mert ha nem akkor ez nem is megcsalás..szerintem
2013. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs indok, nincs kifogás és nincs olyan hosszú időtartam, ami elég lenne nekem ahhoz, hogy ellensúlyozzon egy ilyen súlyos jellemhibát. Ettől egy kapcsolatnak annyi, számomra örökre. N30
2013. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, azt írtad, tudod, hogy azért szakítottatok, mert ő mással akart lenni. Tehát jelentett neki valamit a másik nő. Hirtelen már nem jelent semmit? Ha arról lett volna szó, hogy kiborul a szakítástól, emiatt belemegy egy másik kapcsolatba, és ezt őszíntén bevallotta volna neked, azon túl lehetne lépni. De az az igazság, hogy ő elhagyott egy másik nő miatt, és még a képedbe is hazudott erről...Szerintem tudod a választ.
2013. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a párod úgy ítélte meg, hogy nem vagytok együtt az adott két hónap alatt, akkot hogy-hogy eltitkolta előtted ezt, miért mástól kellett megtudnod? Valószínűleg azért, mert ő is belátja, hogy ennek igazából megcsalás szaga van. Jó, hivatalosan nem voltatok együtt, na de akkor is...

Figyelj ha úgy érzed, hogy nem tudsz neki megbocsájtani, ha minden porcikád tiltakozik ellene, ha úgy látod, hogy nem lesz semmi olyan mint amilyen volt, akkor ne erőltess magadra olyat amit nem akarsz.

2013. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztosan ki lehet azt mondani hogy oke nem haragszom vagy megbocsajtok... De kizart hogy valaki ki tudja torolni es mondjuk kepes "elengedni" ejszakara.a haverokkal a parjat ugy hogy ne fordulna meg a fejeben hogy most tenylegesen mit csinalhat...


En nem vagyok megbocsajto alkat (de sokan vannak akik igen... Akik azt mondjak megbotlott az ember... Ha megbotlik pofara esik de a farka nem akad bele senkibe...)


En valoszinu soha tobbe nem tudnam a kezet megfogni mert ki tudja hol jart a keze, sose tudnam megcsokolni mert kitudja mit nyalt elotte es valoszinu ugyanigy el se tudnan kepzelni hogy ugyanugy megdugjon mint a masik csajt "szakitas" alatt...

Ha tenyleg szakitaskent kezelte volna nem titkolna hogy volt valakije...

2013. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,minden válasz értékes volt számomra:-)
2013. szept. 26. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!