Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal, de történt valami, ami miatt képtelenek voltunk egymással lenni, így hát különváltunk. Aztán próbáltuk újra, de nem ment. Én összejöttem valaki mással. Ő újra felbukkant, de mivel volt valakim, felajánlottam, hogy legyünk csak barátok. Ő belement. Az elején egész rendben ment a dolog, de aztán egyre többször mondta, hogy ő többet akar. Belementem, hogy többször találkozzunk, és aztán az ölelésekbe, simogatásba, csókba is, amit végig sírtunk. Konkrét szex, behatolás nem volt, bevallom, volt valami olyasmi (valami petting szerű), de a fehérnemű rajtunk maradt. Aztán ő elfogadott egy külföldi munkát, hogy hátha elfelejt, ha távol lesz tőlem. Nem igazán sikerült, naponta, de legalább heti egyszer beszéltünk. Aztán mikor a párom eljegyzett, kétszer öngyilkosságot kísérelt meg. Fél évig nem hallottam róla, csak az édesanyja nézett rám szúrós szemmel, ha összefutottunk valahol. Aztán megtört a jég, és évi 3-4 alkalommal, mikor hazalátogat, találkozunk. Sétálunk, beszélgetünk, főzünk, sütünk, eszünk, filmezünk, bevásárlunk, hülyülünk, táncolunk, ölelkezünk, simogatjuk egymást, csókolózunk, van, hogy együtt alszunk/vagy nem alszunk. Most is jön nemsoká. Már előre bűntudatom van.

2014. máj. 13. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
phuhuu nem lennék a párod helyében, arra nem gondolsz hogy a párod mit érez majd amikor megtudja hogy mit ügyködsz a háta mögött? mert most ezt az ögyilkos kísérlő beteget sajnálod
2014. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen ez megcsalás, és nagyon de nagyon szemét dolog a vőlegényeddel szemben.
2014. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"volt valami olyasmi (valami petting szerű)"....ez már itt gáz.....

És most lehet, hogy én nem értem, de te úgy ölelkezel, csókolózol, alszol ezzel a pasival, hogy közben van párod?

Hát nem tudom hány éves vagy, de éretlen, buta, szánalmas egy tyúk.

2014. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
R|banc...
2014. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad!
2014. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már nem a vőlegényem, mert egyszer szakítottunk, közben meg találkozgatunk... csak nem akartam mégjobban megbonyolítani a történetet.

Így is mindenki azzal jön micsoda magánéletem van, kész szappanopera az egész (már akinek elmesélem).

Vele meg nem (csak) sajnálatból találkozgatok, hajdan nagyon szerettem, csak aztán rosszul alakultak a dolgok.

2014. máj. 13. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Undorító alak vagy, csak hogy tudd, hogy képes vagy ezt megtenni a vőlegényeddel. De majd úgyis visszakapod az élettől.
2014. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
magyarul mar nem vagy senkivel egyutt normalis kapcsolatban, akkor nem csalsz meg senkit, csak eleg szabados erkolcseid vannak.
2014. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként alig van köztünk több mint baráti megnyilvánulás, akkor is több a szó, mint a tett. Olyankor is próbálom visszafogni magamat és őt is. Ami nem is olyan nehéz. Még ennyi idő után sem tudnánk újra együtt lenni.
2014. máj. 13. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Megcsalás.
2014. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!