Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Bonyolult a történetem. Nem szeretném, hogy el itéljetek, mert nem vagytok a helyemben, csupán néhány jó tanácsra van szükségem. Nos... A barátommal majd 3 éve voltunk együtt. Az utóbbi időben mindenen veszekedtünk, de attól függetlenül szeretjük egymást. mindent megtennénk a másikért. Az utóbbi időben viszont ő néha nagyon csunyán viselkedett velem, csunyákat mondott, még verekedtünk is (bár semmi komoly :D) a lényeg, hogy ez nekem nagyon fájt és nem értettem még ha el is hagy, legalább ne lenne buta velem. Aztán bocsánatot kért, hogy nagyon ideges, de számomra ez nem mentség. mindenért engem hibáztatott. Aztán úgy döntött hogy szakit velem.. Nem tudtam elfogadni, még kerestük egymás társaságát, de végül ő is azt mondta hogy elég (könnyes szemekkel ) nm beszéltünk nagyon magam alatt voltam. elhatároztam, hogy nem bánkodok hiszen csunyan viselkedett velem mindezek mellett és elkeztem ismerkedni, egyik barátnőm ismerősével már irkodni is kezdtem, de nem hagyott nyugodni a helyzet és felhivtam a volt pasim, hogy akkor o ezt most hogy gondolja mert akarmi is van en nem birom elfelejteni es nem is akarom ( még gyerekeket is egyutt terveztunk). Azt mondta h nem tudja idore van szuksege, de hat nekem ez nagyon fajt hogy nem tudja hogy szeret e vagy sem..ezért irtam a masik fiuval es talalkoztam is vele.... Beszélgettünk es hat smaroltunk meg voltak más dolgok is (csak szex nem) azonkivul minden. Nem volt jo csupan pillanatokig.... Nagyon szarul erzem magam nem tudom mit tegyek... ez most megcsalás vagy sem?
2014. máj. 3. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam a csók és petting kimeríti a megcsalás fogalmát.
2014. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na de mint irtam ő szakitott velem. Sőt nagyon csunyán viselkedett...
2014. máj. 3. 01:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Elvileg nem megcsalás, de nem hinném hogy több vagy 16-nál :P És ne hangoztasd, főleg ne neki amit csináltál. Valószínű, hogy a másik fiú csőbehúzott, könnyű prédának tartott, főleg ezek után.


Te is képtelen vagy eldönteni mit akarsz akkor meg mit vársz tőle?

Egyébként azt sem értem milyen kapcsolat amikor veszekedések vannak meg még verekedés is.. szerintem hanyagoljátok egymást, de ha tanácsolhatom akkor pár évig inkább tartóztasd magad a férfiaktól mert te is hozzájárulsz, hogy ilyenek lesznek. Döntsél, hogy mit akarsz! Komoly kapcsolatot vagy valakit aki megdug!?

Nagyon nem mindegy és komolyan gondolkodj el ezen.


Ha normális kapcsolatunk lett volna és egyszer történik ilyen, akkor megbocsátanék, mert még egy esély mindenkinek megjár. De többször nem. Gondolkodj mielőtt cselekszel! És ezt nem győzöm elégszer mondani. Az agyad is használd, azért van. Kérlek...


Nem akarlak megbánatni, ezek a száraz tények.

2014. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, ezt igy nem lehet szerintem meg állapitani, hogy ki hány éves. mint irtam a barátommal majdnem 3 évig voltunk egyutt ő 20 éves. Nem csaltam meg egyszer sem egész végig és ő sem engem. Szerettük egymást, csak nagyon sokat veszekedtünk..és mostanában már annyira sokat hogy ez lett a vége, a szakitás... De ez már az én hülyeségem hogy nem vártam meg a döntését igy mar utolag tudom...elhamarkodottan dontottem és lehet, hogy most ezzel mindent tonkre tettem...még ha újra egyutt is lennenk amit en szivbol szerettem volna, ha ezt elmondom neki biztos nem fog tobbé akarni...
2014. máj. 3. 01:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Na akkor...

1. ne mondd el neki mi történt, csak mondd neki, hogy szeretnéd ezt megbeszélni és ami a legfontosabb, hogy szereted és nagyon hiányzik.


2. Még mindig nem értem, hogy szerethetik egymást akik folyton veszekednek o.O :D De szerintem ezt nem is tudnád elmagyarázni... szóval csak az 1-est vedd figyelembe :)

2014. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom képes leszek -e élni bűntudat nélkül... Undorodok magamtól, pedig a srác meg nem csak kihasznált, mert kedves volt hozott bonbont... beültünk valahova beszelgetni és nem is nyomult..én voltam a hülye..talán csak meg akartam mutatni, hogy tudok élni a volt barátom nélkül is.... azt hittem ilyen dolgok velem sosem történnek, de hát most már látom, hogy nem csak a 14 - 15 éves lányok ilyenek, hanem sajnos én is....
2014. máj. 3. 01:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Tipikus nő... :D
2014. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

"ha ezt elmondom neki biztos nem fog tobbé akarni..."


"Na akkor...

1. ne mondd el neki mi történt, csak mondd neki, hogy szeretnéd ezt megbeszélni és ami a legfontosabb, hogy szereted és nagyon hiányzik. "


Még ilyen tanácsot...

A jó kapcsolat alapja az őszinteség. Bár ha elvileg nem voltatok együtt, akkor nem megcsalás - persze gondolom 3 év alatt azért ezt sikerült megbeszélni, hogy kinek mi, ugye?! :) - , de egyrészt edd meg amit főztél, azaz vállald fel amit csináltál. Ha később derül ki akkor úgyis lőttek az egésznek, csak jóval szarabb lesz. Ráadásul távoli ismerősről van szó!


Te vagy bizonytalan. Ha tudtad volna, hogy még lehet valami, és akartál volna valamit akkor nem keresed a másik fiút.

Azt javaslom döntsd el mit és kit akarsz.

2014. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy a volt barátomat akarom . Sőt..én vele szeretném leélni az éltemet. Csak benne kételkedtem hogy nem jön vissza hozzam, mert már annyira komolyan mondta és olyan sok vitánk volt ,de én képes lennek megváltozni a kedvéért.... csak sajnos most nagyon félek hogy mi lesz és nem értem hogy lehettem ilyen, amikor én nem vagyok ez a fajta lány....
2014. máj. 3. 01:26
 10/12 anonim ***** válasza:

már a csók is az


ki fog derülni.

2014. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!