Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha a legjobb barátnőmmel smároltam?

Figyelt kérdés

Fogadásból smároltam a legjobb barátnőmmel egy kis házibuliban,sajnos nem volt ott a párom,én rettenetesen szeretem őt és sosem csalnám meg. Ebben a bizonyos buliban mind berúgtunk,nem is akartam belemenni a fogadásba,de végül rászedtek.

Szerintetek ez mennyire számít megcsalásnak? Srácok ti megcsalásnak vennétek,ha a barátnőtök a barátnőjével smárolt?


2014. ápr. 22. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
annyit mondanék, drágám ajtót egyedül is megtalálod.
2014. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lánnyal megtörtént fiúval is megtörténhet.
2014. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Hááát én bármilyen részegen sem tudnám lecsőrözni a legjobb haveromat sem... :-)


Nőknél az ilyen "félrelépéseket" elnézik, mivel tisztában vannak vele, hogy mégiscsak a gyengébbik nem, amely sokszor azt sem tudja mit akar... :-)

2014. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és (bocsi a hasonlításért) de ha egy kutyával smárolsz,az megcsalásnak számít? na ugye hogy nem. akkor egy csajjal sem számít annak, ha hetero vagy.
2014. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp elfogom mondani a páromnak,csak félek hogy megcsalásnak veszi. Nagyon-nagyon szeretem és nem akarom őt ilyen miatt elveszíteni. Nagyon megbántam azt a fogadást.
2014. ápr. 22. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fogadás nélkül csókolóztam az egyik barátnőmmel, mert csak úgy... kiakartuk próbálni és kész :D A barátom amikor megtudta, nagyon kiakadt, de neki régebben csajjal volt dolga, így "megbocsátott" :D :D Azt mondta, hogy megcsaltam, de persze nem vette olyan komolyan, csak azért mondta, hogy könnyítsen a lelkén a csaj miatt! Ha sokszor csinálod, akkor szerintem már annak vehető, de egytől még nem omlik össze a Világ, ha Te csajjal csináltad... :) Ha én pasi lennék, bizony engem is zavarna, de megbocsátható szerintem! :)
2014. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!