Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm még pénteken egy buliban - ahol egyébként én is ott voltam nagyon durván leitattuk. Szülinapja volt szóval mindannyian arra bíztatuk, hogy IGYON IGYON még a sörét is felöntöttük vodkával. NA de nem is ez a lényeg hanem az, hogy smárolt egy csajjal. Barátok már évek óta és a csaj is tisztára hetero. Másnap szégyellte magát de azóta amióta mondtam, hogy semmi baj a barátnőm egy cikis esetként fogja fel amin mindig jót nevet a társaság ha szóba jön. Ti hogy fogadnátok?

2014. máj. 20. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Leitattam és még nekem áll feljebb, ha baromságot csinál részegen?


Azért na...

2014. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan így. Ciki, amin jót nevetnék. Ez semmit nem jelent. Nem leszbi, nem biszex, csak egy jó muri volt az egész.
2014. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen megcsalás...amúgy meg aki lerészegedésig iszik legyen felelős a tetteiért. Nincs kibúvó.
2014. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben, nem igazán engedném egyedül bulizni, ezek után..
2014. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem egyedül ment
2014. máj. 20. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ti itattátok le, akkor mit csodálkozol, ha hülyeséget csinált? Te mondtad hogy mennyire berugott, olyankor mindenki megtesz mindent, amit egyébként nem.

Nagy köcsögség lenne ezért haradudni rá. Max eleve a berúgásért, de abban meg te is benne voltál...

2014. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy csajjal smárom, abban semmi rossz nincs. Mármint a kapcsolat szempontjából
2014. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ti valami eszméletlen marhák vagytok.
2014. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak ha utána hármasozunk egyet
2014. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A részegség nem kifogás a megcsalásra...


Aki meg azt írta hogy nem engedné a párját egyedül bulizni az meg nevetséges....a párunk nem a tulajdonunk. Nem kérünk tőle engedélyt semmire. Ha akarunk megyünk. Ennyi. Te nem tilthatsz meg semmit senkinek.... ha csak nem olyan balek a párod hogy tűri...akkor meg annyit is ér.

2014. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!