Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti megbocsátanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megbocsátanátok a lánynak?

Figyelt kérdés

Szóval egyik reggel nagyon felhúzott az egyik ismerősöm, és a barátom reggel amikor beért a suliba, rendesen cigi szagú volt. Elötte 3-4 napja alig beszélgettünk, mert elfoglalt voltam. Én a legnagyobb haragomba, sajnos rajta vezettem le, és levélbe dobtam!:S Nagyon megbántam, még mindig esz a bánat. Utána délután már beszéltem vele, de nem nagyon érdekeltem, de pl. mindig együtt megyünk haza, de nem beszélgetünk, de a vonatig eljön velem/velünk. Nagyon ki szeretnék Vele kibékülni, mert megbántam, és hiányzik! tegnap azt mondta, hogy még haragszik.

Szerintetek megfog bocsátani nekem?:S nagyon kivagyok!!!:SSSSSSS:'(


2011. okt. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtad, hogy dohányzik akkor nem. (valaki felhúz erre szakítasz ?)

Ha nem tudtad, hogy dohányzik akkor igen megbocsátanék.

2011. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudtam, hogy néha cigizik, de azt nem, hogy ennyire.
2011. okt. 1. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtad, hogy cigizik akkor nem. Nézd az ő szemszögéből: Mit sem sejtve szerelmesen bemegy a suliba, hogy találkozzon a barátnőjével, ő elkezd vele veszekedni a szaga miatt és szakít vele majd bocsánatot kér.

Ha pl. egyik nap csak úgy elküldött volna a p*csába és elmondott volna mindennek majd ír egy levelet, hogy vége, te kibékülnél vele ?

2011. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem mondtam el mindennek.
2011. okt. 1. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak egy feltételes szituációt írtam le, hogy ha ő ezt csinálta volna.
2011. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem! Abba kötöttél bele hogy cigizik,ez volt az ürügy hogy levezesd rajta az egy "senki" által felb@szott agyad.

Ez milyen? Mi a garancia arra,hogy legközelebb nem Ő lesz a villámhárító? A juj sajnálom kevés.....

2011. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a senki által felgyülemlettet.

a juj sajnálomnál több volt.. de megbántam tényleg :S

2011. okt. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!