Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha titeket megcsalna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szissz01234 kérdése:

Fiúk! Ha titeket megcsalna a barátnőtök másfél év után egy csókkal. De a lány elmondja neki. mit tesztek? Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezném mi volt az oka. Ha részeg volt és csak nem tudott magáról és nagyon megbánta, akkor megbocsájtanám, ilyen előfordulhat (nem mondom, hogy rendszeresen megengedhető lenne!) ha viszont azzal jönne, hogy azért, "mert nem éreztem, hogy szeretsz / magányos voltam / unatkoztam" akkor azonnal elküldeném melegebb éghajlatra.
2012. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó mondás!

Aki egyszer megteszi, az többször is megteszi.

Én sem hitem benne, hiszen a remény hal meg utoljára...

10 év házasság után meg is halt, ezért váltam el. (33f)

2012. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Repülne páros lábbal.


Ilyen nincs egy normális kapcsolatban, hogy "jaj, olyan szépen nézett, meg kellett csókolnom."

2012. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!