Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékeny típus vagyok, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny típus vagyok, mi a teendő? Ráadásul a pasim haverjai egy kivételével mind szinglik.

Figyelt kérdés
Van, hogy egymás nélkül járunk el bulizni, bár ő nem egy nagy partiarc, de mégis félek, mert az egyik haverjának sok a lányismerőse. És a múltkor is amikor együtt mentünk vhova, akkor is ott volt velünk 2 lány. Tudom, hogy nem kellene ezen aggódnom, mert végülis mindenhol meg lehet csalni a másikat, nem kell ahhoz buli, de attól még.. :(

2014. jún. 5. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
figyi ha nem bízol a másikban akkor mi értelme ennek az egésznek?
2014. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bízok benne, de a pasiknál sose tudni... de ha neki ezt előadnám, nagyon gáznak tartaná, főleg, hogy 3 éve járunk...:(
2014. jún. 5. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizol benne vagy nem? Szereted ot vagy nem? Ez a kerdes nem az hogy megcsal szerinted de nem tudod csak gondolod.
2014. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Harom eve egyutt vagytok? Es eddig nem tortent hasonlo eset? Ha nem akkor mar bizonyitott. Nem kell aggodnod miatta.
2014. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a lányok közt is ugyanugy vannak megcsalók mint a fiúk között, amugy meg amiről nem tud az ember az nem fáj, viszont ugyis látni fogod ha megcsal nem lesz ugyan az az ember, ha van lelkiismerete, de én nem csalnám meg azt akit szeretek elöbb dobnám, szóval ha bármi gebasz van akkor nyugodtan vedd fel velem a kapcsolatot , abszolút megbízható vagyok :)
2014. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem, sosem csalt meg :) csendes gyerek, visszahúzódó is kicsit. de az exem még mindig itt van a fejemben, vagyis a hülyeségei.. hiába már több, mint 3 éve, hogy szakítottunk...:(
2014. jún. 5. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Áh,próbálj meg erre nem gondolni. Én úgy gondolom,azért agyalsz ezen ennyit,mert nagyon ráérsz.

Te is nyugodtan járj el kicsit szórakozni,társaságba,hidd el jobb érzés lesz :)

2014. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még az egészséges féltékenység. Nem vagy féltékeny típus hidd el nekem! :)

Nyugodtan elmondhatod neki a problémáid, a félelmeid! Egy pár vagytok, nem fog kinevetni nem sértődik meg, beszéljétek meg, hogy téged ez zavar. És oldjátok meg! Így csak felörlöd magad, beszéljetek! :)

2014. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem benne nem bízol, hanem magadban. Ha magadban bíznál, tudnád, hogy senki nem ér a nyomodba, ráadásul megadtál minden tőled telhetőt, tehát nincs miért aggódnod.
2014. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.. bár mások is mindent megadtak, és mégis megcsalták őket, bár ez inkább egyénfüggő.
2014. jún. 6. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!