Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » De most komolyan: vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most komolyan: vannak még pasik, akik hűségesek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Még vagyunk

21F

2014. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már mind kihaltak.
2014. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem volt még kapcsolatom,és egy lányt szeretnék egész életemben.Elég hűséges vagyok?
2014. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az vagyok, de úgy érzem ez csak hátrány..... :/
2014. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk sok olyan férfi van, aki váltig állítja, hogy hűséges, aztán ha a mézesbödön közelébe kerül, egyből megcsalja a barátnőjét...


Büszkén jelenthetem, hogy én tettekkel is bizonyítom, hogy hűséges vagyok. Nincs olyan jellegű igényem, hogy random lányokkal kefélgessek, amikor ha punci nincs, ott a marokmarcsa.

2014. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Van, de csak akkor amikor szingli.


Na viccet félretéve, ez az amit egy utcán jövő lány sose fog értékelni.


Hiába vannak meg ezek az alaptulajdonságaid: hűség stb., ezt nem fogja senki látni rajtad. Kapcsolatban számít csak, alapelvárás, de sehova sem vezet pozítivan.

2014. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy sehova se vezet pozitívan? Vita és negativitás akkor van, ha nem hűséges valaki, nem?
2014. jún. 10. 19:30
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen, de nem fog azért téged választani téged egy lány mert "hűséges" vagy, lehet hogy egy olyat választ aki nem "hűséges".


Vagyis úgy értettem hogy nincs pozitívuma, hogy nem kell azzal büszkélkednie senkinek hogy hűséges vagy sem, mert senkit nem érdekel, csak a párodat és csakis akkor amikor már együtt vagytok.


Vagy van hűség, vagy nincs kapcsolat. De önmagában senki nem értékel téged jobban azért mert hűséges vagy-e vagy sem.

2014. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány amúgy :)
2014. jún. 10. 20:04
 20/21 anonim ***** válasza:

tudom, de a kérdésben ennek nincs fontossága.

Azért írtam úgy hogy belehelyezzelek a férfiak helyzetébe.

2014. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!