Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi haszna származik a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi haszna származik a férfinak abból ha komoly kapcsolatban előhozakodik a házasság témával mikor nem is gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Gondolom bevett dolog ezzel kábítani a nőt ha le akarod fektetni és akkor is ha tényleg elveszed ... Övön aluli ütésként ért,hogy a párom több mint 4 év után először hozta fel az elveszlek szöveget.Meglepett, de láttam rajta mennyire komolyan veszi.Hahaha 2 hét múlva azt mondta nem szeret. Miért érte meg hazudni vagy egyáltalán feldobni ezt a témát?

Köszönöm ha válaszoltok.


2014. máj. 31. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább önmagának próbált meg hazudni mintsem neked.
2014. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi történt a 2 hét alatt nála(tok)?
2014. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bűntudata lehetett mert megcsalt. utána rájött ezzel ártana neked
2014. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is átéltem hasonlót. Többször hangoztatta barátok és családjaink előtt, hogy ő engem akar feleségnek és a gyerekei anyjának. Megtervezte egy évre előre a jövőnket, aztán ő volt az, aki lelépett mással. Szájhős típus. Remélem nálad jobb a helyzet.
2014. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mihaszna férfiak a komoly kapcsoaltban nem gondolják komolyan a házassági ajánlatot. Mind ezt hazudja,nyugodj meg,sőt még gyerekkel is előhozakpodnak. Én már megszoktam,rólam lepereg. Ha gyereket akarsz,mondd meg: van spermabank vagy örökbefogadás. Ő (a kedves férfi) csak egy opció,nem létszükséglet az életedben... 23/l
2014. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne legyetek ennyire besérülve!
2014. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hihetetlen fazonok a pasik....minden nőnek beadják ezt a dumát?
2014. máj. 31. 19:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Többféle eshetőség is lehet:

-magához akar láncolni addig, amíg neki kényelmes (van szex, van kaja, van mosott ruha, szamár vagy, amíg meg nem találja a lovat)

-meg akar felelni a társadalomnak / szüleinek / fene tudja kinek, és önmagának hazudik

-egy veszekedés után így akarja az asszony száját befogni

-szélkakas, és percenként változtatja a véleményét, nagyon szeszélyes

2014. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. máj. 31. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:
4#-es vagyok. A legtöbb pasinak (tisztelet a kivételnek) kell egy biztos pont egy ideig, főleg a szex miatt, mert olyan téren nem tudnak sokáig nélkülözni, ezért taktikáznak és színészkednek: szájhős dumával, szép szavakkal, a jövőbe néző komoly dolgokra való célzással, így sok jóhiszemű nőt meg lehet fogni és téveszteni. Az ilyen típus, ha megunja a párját, továbbáll egyik napról a másikra (tapasztalat, nem 1X. Nem vagyok férfi gyűlölő.)
2014. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!