Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a rossz, hogy hagyom a barátomat élni?

Figyelt kérdés
Pénteken mindig elmegyünk valahova a barátommal, de most úgy döntött, hogy inkább áthívja egy barátját. A barátnőm pasija mondta, hogy "akkor most mi van? Zavar, hogy nem mentek ma sehova?" mondtam, hogy nem baj, es majdnem letépte a fejem. Mondta, hogy mi az, hogy nem baj, hogy lehetek ilyen, szeretem-e még stb. De hát nem én vagyok a fiúm anyja, hogy megmondjam mit csinál, attól, hogy én vagyok neki miért kéne elhanyagolni a barátait? Vagy az én agyammal van gond?
2014. jún. 8. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes vagy, hogy így fogod fel, ez lenne a normális. Nyilván ha mindig a barátaival lógna, és téged elhanyagolna, más lenne a helyzet, de ennyire azért kell rugalmasnak lenni.
2014. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. jún. 8. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
meg kell találni az egyensúlyt, hogy egyikőtök se érezze magát rabnak, de magányosnak sem :) és mit szól be a barátnőd pasija? kussoljon és örüljön, hogy ott lehet
2014. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, ha csak úgy megbeszélés nélkül változtatna a terveinken..

De ha amúygy megyünk mindenfele, és előtte moindja nekem,mhogy inkabb ez lenne a program, akkor semmi baj.

Szerintem tök normális dolog, részemről is oké.


Ez általában azoknál a paroknál okoz problémát, akik ritkán mennek akárhová, és még egy megbeszélt programot is lemond az egyik, "mert inkább, mást csinálna"



Tehát a haver hülye...

2014. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a haver csak azt akarja, hogy nekünk jó legyen...de igazatok van
2014. jún. 8. 09:15
 6/6 anonim válasza:
Az en parom tegnap is a barataival volt bulizni. Neha nekik is kell 1-1 pasis este baratnok nelkul. Mindennel jobban szeretem ot de rafer egy kis szabadsag is :) szoval jolteszed hogy hagyod :)
2014. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!