Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit tegyek? Nagy hulyeseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagy hulyeseget csinaltam! Szerintetek? 17/L

Figyelt kérdés
sziasztok! van egy baratnom lassan 2 eve ismerjuk egymast egyre jobb a kapcsolatunk neki lett 1 honapja se egy pasija..a pasijanak volt egy szuletesnapi bulija meghivott minket is (akkor meg baratnom es a pasija nem voltak egyutt csak masnap jottek ossze) na a lenyeg az hogy baratnom meg ez a pasi mar akkkr smarolgattak..es hat mivel ittunk is ezert nem tudom pontosan hogyan de kezdemenyezett a pasi nalam elkezdte fogdosni a kezem (nem latta senki mert sotet volt) de nem ertettem nagyon mit akar de orultem neki meg nagyon nem vettem annyira komolyan mert en akkor (meg most is talan) nagyon ki voltam/vagyok egy fiu miatt es orultem neki h valaki "torodik" velem. aztan kimentunk beszelgetni akkor meg lesmarolt. masnap nagyon szegyeltem magam megbeszeltuk nem mondjuk el baratnomnek(ekkor mar ok oszejottek) aztan egy het mulva megint volt ilyen hazibuli akk nevnap volt.ott is ugyan ez volt de nem ittam sokat es probaltam magam komtrollalni mert megakart csokolni de en visszautasitottam (pedig enis megcsokoltam volna de tudtam nem szabad) de mikor aludtunk el o baratnoje mellett aludt en meg mellettuk a tobbiek is es ott is fogdosta a kezem.. mondtam jo ez meg bele fer... nem is derult ki semmi azota sem de lelkiismeret furdalasom volt nagyon de jo volt vele igy "titkolozni". a baratnojevel egyebkent nem olyan jo a kapcsolatuk nem enged semmit a baratnoje. egyik este a sraccal almodtam h smaroltunk titokba ezt el is mondtam neki es elhivott most hetvegen magahoz egy ilyen buliba.csak engem.a baratnojenek nem szolt semmit. ebbe a buliba jobban elengedtem magam a kelletenel sokkal tobbet csokoloztunk es majdnem le is fekudtunk de epp eleg igy is hogy kielegitettuk egymast.es azt mondja hogy kellek neki stb.. de kozbe ott van a baratnoje aki az en baratnom. nem tudom mit tegyek nagyon banom az egeszet tudtam hogy nem kellene elmenni anyura kellett volna hallgatni mert o is tudja ezt mert mondtam neki.megbeszelunk mindent. 100%hogy a srac nem mondja el a baratnojenek meg tolem se tudja meg. telleg nagyon nagyon megbantam elore kellett volna gondolkodni szegyenlem magam legszivesebben a fold ala tudnek sullyedni.ma is irogat nekem sziveket a srac vhkat kuld felhivom neha.dolgozik igy nem tud mindig talalkozni senkivel. tegnap pl a munkahelyenek koszonhetoen talalkoztunk de a baratnojevel mar reg talalkozott remelem ertitek es segitetek mit csinaljak elmondjama baratnomnek vagy majd lesz valahogy? remelem nem.derul ki ha nem mondom neki el es tobbbet nem csinalom ezt soha tobbet!!! normalis valaszokat varok nem kell az oltas es ezek...igy is elegge kivagyok:( bocsi a hosszu regenyert es a helyesirasi hibakert!! ha kivancsiak vagytok barmire kerdezzetek ezzel kapcsolatban nyugodtan valaszolok mindenre csak segitsetek legyetek szivesek

2014. jún. 30. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a pasinak kéne szakítania a csajjal, mert ennek így nincs értelme
2014. jún. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvasom el. Sok ez nekem ilyenkor, de a válaszom.: Igazad van. Nem vagy hibás! Mindent jól csinálsz.


Valamelyik biztos jó.

2014. jún. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Radó András ettől a kérdéstől is elesett.
2014. jún. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oda irtam direkt hogy nem kerek ilyen valaszokat.elso koszonom a normalis valaszt!! valaki meg?? irjatok sokan lecci segitsetek :/
2014. jún. 30. 03:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Hiába írod oda, ha nem olvassuk el :D trolololo
2014. jún. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne ribskedni a gyerek meg egy pcs.
2014. jún. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne a barátnőd! A srácot dobd! Persze lehet mazohizmusból vele lenned, vagy ha jó vele a szex! De többre ne számíts!

A barátnője nem csinál neki semmit?!

Eddigi közös témátok, amivel felkelted a fiú érdeklődését, hogy te megcsinálsz mindent!

Lehet nem fog tetszeni amit írok, szexuális tárgynak tekint!

2014. jún. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi az a vh?


a wh-t ismerem, az wall hack, de sima v-vel nem.

2014. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Visszahívást kérő üzenet. Még telefonra se költ a srác. Ügyes.
2014. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A srac jatszik veled, te meg vagy olyan hülye, hogy bedölj neki. Amugy mennyire közeli a baràtnöd? Mert ha tényleg a baràtnöd, akkor illett volna elmondani neki, amikor elöször nyomult a sràc ràd.
2014. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!