Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltam rosszul, hagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam rosszul, hagytam kihasználni magamat?

Figyelt kérdés
Párommal újra összejöttem mert elhagyott egy nőért. Bocsánatot kért és adtam neki még egy esélyt. Visszafogadtam. Elején minden jó volt. De nyers beszéde bántó volt már nekem. Ruházatom vége felé már nem tetszett neki, nőiesebben szerette volna hogy öltözzek. Duci vagyok. Én nagyon szerettem. Én mindent megadtam neki (gyros, pizza, édességek, kisebb ajándékok) én javarészt semmit. Amikor került engem a végén kérdeztem hogy vége legyen? Ő mindig azt válaszolta hogy folytatni szeretné. Szakítottam vele erre fejemhez vágta hogy van neki már új nője. De ennek ellenére akarja velem tartani a kapcsolatot és néha találkozni. Előző barátnőjét csalta más nővel. Utólag kiderült több napig együtt voltunk neki a csajjal és akkor még mindig nem akart szakítani velem. Mindhárman más más városban lakunk. Állandóan társkeresőzik, nincs olyan héthogy ne nézne fel. Kapcsolatai pár hónapig tart és haragban zárulnak le. Nincsenek barátai.
2014. jún. 9. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, hagytad de rendesen!

Nem kellene ez neked!

2014. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos igen, és ne szégyeld hogy duci vagy, ha felvállalod a tested és őszintén mosolyogsz akkor inkább bearanyozod az emberek életét :) és te is boldogabb leszel!

21F

2014. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld el, de nagy ívben. Találsz te rendes pasit is, nem kell ez neked...
2014. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!