Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt a legjobb barátnőmmel én meg rajta kaptam őket! Azóta folyton hívogat mond a 2 hogy bocsássak meg meg ilyenek! Egyszer már elmagyaráztam mind a 2őnek hogy hagyjanak és menjenek a francba de ahogy látom nem értették meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 éve vagyok együtt viszont a barátnőmet több mint 10 éve ismerem!egy ideje gyanakodtam a pasimra hogy megcsal, de ő lett volna az utolsó ember akiről azt hittem volna hogy megcsal.mikor rajtakaptam őket mind a kettőjüket kiosztottam és elmagyaráztam nekik hogy soha nem akarom egyiküket sem látni sem beszélni velük de szerintem nem fogták fel vagy nem tudom mert azóta bombáznak üzenetekkel hívásokkal meg minden! komolyan nem tudom hogy értessem meg velük hogy utálom őket és hagyjanak békén!kérlek segítsetek!ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

20/L



2014. júl. 11. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hívnak, kinyomod, ha írnak, nem olvasod el.

Ennyi.

Bojkottáld őket.

2014. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Tiltsd le őket, mindenhol. Telefonon is, face stb. mindenol.
2014. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerida ***** válasza:
100%
Én megmondanám nekik, hogy ha még egy üzenet bejön bármelyiküktől, akkor az egész üzenet arzenál ami eddig bejött tőlük megy, szépen a rendőrségre és fejlenesét teszel zaklatásért és távol tartási végzést kérsz. Ennyi.
2014. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű. Én napokig sírnék, ha velem csinálták volna ezt.

Nem kérdezted meg, hogy miért csinálták ezt? Én megmondanám nekik, hogy legyenek boldogok és hagynám őket. Had hivogassanak stb.

2014. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy kéretlen válasznak fogod tekinteni de szerintem a barátnőddel kifogsz békülni de még ha így is lesz az exedet mindenképp felejtsd el akárhogy hívogat mert ezt te is tudod én is tudom hogy megbocsátani nem lehet igazából az ilyesmit csak kicsit elodázzuk a szakítást azzal ha megbocsátunk.
2014. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Mikor hívnak, akkor vedd fel

-"Igen, tessék?"

-bla bla

oké, félreteszed, és nem figyelsz rá. Pörögjön az óra, egyszer csak megunják.

2014. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tényleg (: sokat segítettetek vele! 4-es válaszoló elsőnek én is így voltam vele úgy 2 napig abba sem tudtam hagyni a sírást.de utána rájöttem 2 ilyen emberért kár pazarolnom a könnyeimet! (:
2014. júl. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!