Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány akivel nem rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány akivel nem rég ismerkedtem meg és ő lett a legjobb barátom ahogy teltek multak a napok, hetek, hónapok szerelmes lettem belé csak nem merem neki elmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg neki.
2014. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DaVeR válasza:
100%

Hát, attól függ. Próbálj puhatolózni nála, próbáld kideríteni mit érezhet irántad, hogy tényleg csak barátként tudna tekinteni rád és el se tudna mást képzelni vagy netán mást is. Persze ne így kérdez rá, hogy csak barátként tudsz e rám tekinteni, hanem például kezdj el vele beszélgetni, hogy milyen fiúk/férfik/pasik jönnek be neki majd így kérdez rá "mellékesen", hogy így női szemmel mit gondol rólad. Esetleg bókolj neki dicsérd meg, hogy csinos tehát, hogy ne azt érezze, hogy csak egy haver vagy, hanem valami különleges akivel bármit megbeszélhet mellé hülyéskedhet és az, hogy esetleg egy egy dologra meghívód már sokat jelenthet neki is és ilyen apróságokból bókokból esetleg ő is rájöhet, hogy tetszel neki és szerintem szép lassan adná magát a szitu.


Tehát ne támad le szerintem, hogy figyu el kell mondanom neked valamit és azt mondod, hogy szeretlek.


De ez csak az én véleményem.


22/F

2014. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Annavagyokxd válasza:

Szerintem sem egyből mond meg neki mit érzel.

Próbálj neki kedvezni beszélgess vele olyan dolgokról ami őt érdekli. Egyszer biztos rájön hogy szereted. Ha nem akkor mond meg neki mert az úgy korrekt szerintem

remélem tudtam segíteni:)

2015. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!