Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az már ha a pasim aztmondj ahogy az élete legjobb napja ha nyer a Barca? .

Figyelt kérdés
És a talik?:Sminden férfi ilyen? kicsit szarulesett..

2012. okt. 6. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem minden férfi ilyen, mert nekem például az a legnagyobb nap, amikor a Fradi nyer (Y)
2012. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nincs barátnőd mi?xd
2012. okt. 6. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs, de nem ezért írtam :D Amúgy a spanyol ligából én is a Barcát csípem XD
2012. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ez szomorú.. a barátod elég üres lehet érzelmileg. az én barátom se nyálas folyton, de azért szokott olyanokat mondani, hogy miattam jók a napjai, és a velem töltött idő miatt vannak legjobb napjai:) szóval én a helyedben szólnék a barátodnak hogy ez rosszul esett neked
2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hahaha.. szóval akkor a legtöbb pasi ilyen..xd nacsalódtam.:D de azért köszi xdd
2012. okt. 6. 21:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ha te azt mondod, hogy imádod a minyont, akkor a bélszínnek meg kéne sértődnie, mert állítólag azt is imádod?! Tök más. A barca nem egy nő, ahogy a bélszín nem egy desszert.
2012. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk a barátom eléggé focib*zi..1x aztis mondta h a foci ugyan olyan fontos neki mint én..szal:S
2012. okt. 6. 21:46
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor most kinek van igaza? nekem v a pasimnak ? mert az a minyonos izét nemértem..O.o
2012. okt. 6. 21:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Annyi a lényege, hogy biztosan eltudod határolni az életedben a különböző dolgokat és mindegyikben megvannak a bizonyos érzésekhez köthető dolgok. Például a munka és a magánélet.
2012. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egyébként a pasidnak van igaza, túlreagálsz jelentéktelen dolgokat
2012. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!