Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült hogy megcsalt a barátnőm egy másik fiúval. A barátnőm nem akart vele lefeküdni, de a fiú erőszakos volt vele és félt a barátnőm hogy bántani fogja, így belement. Nem jelentett neki semmit, de nagyon kiborult amikor szakítottunk és folyamatosan sír.

2014. júl. 15. 10:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha feljelenti akkor lehet még esély hogy vele legyél
2014. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%

Valaki magyarázza már el nekem, hogy EGY férfi hogyan erőszakol meg egy nőt? Itt most nem a "hivatásos", késsel hadonászó szatírról beszélünk, hanem az alapesetről. Tehát tegyük fel, olthatatllan vágyam támad, hogy Piroskát meghágjam. Valahogy elcsalom egy majdnem kihalt helyre, oké. És itt megszakad a film. Mert ugye egyik kezemmel lefogom a két kezét, hogy ne karmoljon. Másik kezemmel befogom a száját, hogy ne sikítson, vagy ne harapjon. És hoppá! A francba, nincs több kezem... Pedig még rajtam van a nadrág, meg a gatya, a csajon is ott a bugyi.

Persze más a helyzet, ha a csaj kettő ellen nem tud védekezni: ellenem, meg a saját gerjedelme ellen.

2014. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Synesztro ***** válasza:
26/F Ahogy az egyik előttem szóló mondta: Először vállalja be a nőgyógyászt, aztán a rendőrségre! Ha nem is tudnak a sráccal mondjuk bizonyítékok hiányában tenni semmit, de ha a lány ilyen nyíltan is felvállalja, és kiáll amellett, hogy őt megerőszakolták, akkor hihetsz neki, vissza is fogadhatod, de ellenkező esetben egy percig nem hinném el, hogy nem kamu, egyébként én is csak szimplán egy szembesítést megejtetnék a sráccal, mondjuk a csaj szülei jelenlétében. Ők tudják már? Mert ha nekik is ezt mondta, akkor is van esély rá, hogy igaz, de akkor a csaj szülei gondolom már léptek volna, és éppen ezért érzem én ezt egy jó alapos dugás utáni kamuzásnak.:S
2014. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!