Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megcsalt és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt és azt mondja nem tud már bennem bízni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Véletlen belépve maradt a facebookjába én pedig beleolvastam a levelezésébe. Rájöttem, hogy megcsal.

Ezt mondtam neki és be is vallott mindent.

Megbeszéltük, hogy mindenkinek jár egy 2. esély. Továbbra is járunk de azt mondja, hogy így nem tud bennem megbízni, mert belenéztem a facebook-jába pedig az az ő magánügye.

Szeretem nagyon és nem tudom mit tegyek, hogy megbízzon bennem. Tudom, hogy hibáztam. Nem kellett volna belenéztem. Mindent megbocsájtanék neki, mert ő nekem az egyetlen szerelmem.

20F


2014. júl. 7. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát van bőr a pofáján, az biztos.
2014. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad te balek
2014. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 C0r3 ***** válasza:
100%
Te egy hülye marha vagy. A végén még te érzed szarul magad mert megcsalt xD Hagyjon má békén. Lődd le magad. Szánalmas komolyan, mennyire fogyatékosok egyesek.
2014. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

de gyökér vagy. miért nem intézted úgy, hogy "rájöjj"

vagy hogy "egy közös ismerősötök szólt" nem akarod elárulni ,hogy ki

2014. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna megbocsátanod neki.

Ő csalt meg és neki áll feljebb...

2014. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora papucs ne legyél már. Megcsalt és erre még te vagy a rossz? Hát ez nagyon el van szállva magától.
2014. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legy mar ferfi es allj a sarkadra! Meg neki all feljebb hogy felrekefelt? Dobd ki a francba.
2014. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 C0r3 ***** válasza:
50%
Lődd már le magad. papucs keci
2014. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már nemazért de ő van megsértődve.Man are you okay?
2014. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az oké hogy az rossz dolog hogy belenéztél a face-ébe, oké csúnya dolog de komolyan, MEGCSALT téged. Ennek ellenére te vagy olyan hülye hogy megbocsátasz neki mikor úgy is meg fog csalni újra. Emellett, még neki áll feljebb, és tűröd ezt. Na apám te aztán PAPUCS vagy. A helyedben én kidobnám a francba, szórakozzon mással.
2014. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!