Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Elmondjam neki, hogy tudok mindenről?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel majdnem egy éve együtt vagyok. Akkor jöttem vele össze amikor szakított a barátnőjével,mivel már régóta szerettem,de a kapcsolatukat nem akartam elrontani.Jól indult minden,de közben újra összejött a volt barátnőjével,de ha rákérdeztem tagadott mindent. Közben állítólag engem szeretett..és én hülye elhittem neki. Mivel gondoltam,hogy megcsal és egyáltalán nem vagyok olyan fontos neki,mint ahogy azt állítja,megkértem egy barátnőmet,hogy írjon neki facebookon. A barátnőmnek azt írta,hogy most nincs senkije,és különben sem ragad le egy lány mellett. A barátnőm megkérdezte tőle,hogy lefeküdne-e vele..erre ő igent mondott. Nekem itt betelt a pohár. Csalódtam benne..el mondanám neki,ezt az egészet,hogy tudok róla,de nem akarom,mert félek,hogy elveszítem. Én szerelmes vagyok belé,soha nem csaltam meg,ő pedig ezt tette velem. De nem akarom elhagyni,mert még ezek után is szeretem. Olyan érzésem van,mintha én tehetnék mindenről..es félek ezután a szemébe nézni,mert még én szégyenlem magam. Mit tegyek most? Mi lenne a helyes döntés?

2014. júl. 15. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szerelem egyoldalú az esetedben. Miért jó neked, hogy megalázod magad egy olyan féreg előtt, aki semmibe vesz?
2014. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tessék! A lányoknak az kell, hogy bántsák őket! Tipikus példa! Várom, hogy jöjjenek az ok is, akik eddig azt mondták, hogy nem! TISZTELET A KIVÉTELEKNEK (akikből k#rva kevés van)!
2014. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit szolgalélek vagy az is maradsz , ilyennek is kell lenni fogadd el
2014. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azok* :$
2014. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nehogy már még te szégyelld magad egy ilyen féreg miatt!

Undorító, szánalmas idióta senkiházi a pasid, aki megérdemli hogy két lábbal rúgják ki. Egy ilyen majomba nem lehetsz szerelmes, mert teljesen világos, hogy csak fájdalmat okoz neked. Szabadulj meg tőle minél előbb. És nem, még magyarázat sem kell neki, nem kell tudnia hogy tudsz mindent. Miért rúgtad ki? Hát csak, és kész...

2014. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egy trofea gyujto...nyugodtan elmondhatod neki...ez az ember undorito..senkit nem erdemel meg...szerinted hany lanynak mondta ugyan azt mint neked?

Szanalmas egy ember...o semmit nem veszit csak neked faj.

Lebukott mond a kepebe...menj a baratnoddel ne fajuljanak el a dolgok...

2014. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is tudnék tipikus példákat mutatni az oldalról, hogy mekkora szemétláda pasik vannak, de ugye egyrészt nem ez a kérdés, másrészt én nem vagyok annyira ostoba, hogy általánosítsak.

Kérdező: Hagyd ott. Az lenne a helyes döntés. Szó nélkül.

2014. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Verjuk meg! Ki van velem?
2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd ott es hallgasd ezt:

Essem- nem faj a fejem

MAX hangeron....

A zene gyogyszer

2014. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megyek, de aztán Te hívsz meg egy Hawaii pizzára! :)
2014. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!